bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

Forum - Propozycje

Olek - 2006-04-12, 00:58
Temat postu: Propozycje
Otwieram dyskusje na temat nowego forum. Czekam na propozycje ulepszeń i "konstruktywną krytyke" ;-)
marruss - 2006-04-12, 22:58

Witam, mam nadzieje że forum szybko się rozwinie i będzie nawet większe niż na napisach.
Pozdrawiam :)

Olek - 2006-04-12, 23:04

dzieki za mile slowo, pozyjemy zobaczymy :-)
kamils - 2006-04-13, 23:17

trzeba troszke rozreklamowac te forum ale mysle ze bedzie OK.
Olek - 2006-04-14, 02:27

kamils napisał/a:
trzeba troszke rozreklamowac te forum ale mysle ze bedzie OK.


raklama reklamą cos w tym kiernku robimy, ale forum to glownie jego czytelnicy i uzytkownicy, bez Waszej pomocy to i tak nie wyjdzie

podrzucajcie pomysly jak forum bella rozreklamowac

mac - 2006-05-18, 12:23

Co do samego forum ,szata graficzna jest OK ,jest przejrzysta i to mi się podoba.Przydałoby się podzielić je na poszczególne działy. Mam parę propozycji:
W dziale Bella ( i nie tylko) utworzyć "dział porad technicznych" .W dziale" Forum"
można stworzyć dział "Gadki szmatki"czyli o wszystkim i o niczym,np:o wadach i zaletach poszczególnych odtwarzaczy.Można też pomyśleć o tych forumowiczach, którzy będą chcieli zamienić,bądź sprzedać swój sprzęt (dział kupię, sprzedam,zamienię)."Przywitalnię" przenieść na stronę główną.Dział "Koncert życzeń co do softu" też może być zabawny,ale nie koniecznie.
To co napisałem wyżej ,to oczywiście tylko propozycje.Może znajdą się inni chętni,którzy coś dorzucą.
Pozdrawiam.

sobieskimarcin - 2006-11-10, 23:53

witam
a ja mam jeszcze jedną propozycje aby dodac cos takiego zeby uzytkownicy danego sprzetu mogli ostrzec inny o kłopotach z danym sprzetem a szczegulnie o kłopotach z serwisem tzn czas realizacji,kontakt, i to wszystko co wiąze sie z serwisem gwarancyjnym i pogw..a i dobrze by było to oceniac w skali np: szybka naprawa i dobra komunikacja 5; szybka naprawa kiepska komunikacja 4;srednia naprawa dobra komunikacja3 srednia naprawa srednia komunikacja 2 kiepska naprawa (długa) kiepska komunikacja 1 a i wazne czy DOOR-TO-DOOR czy tez trza gdzies wozic, mysle ze takie rozwiazanie było by dobre dla dotychczasowych ale i przyszłych posiadaczy danego sprzętu pozdrawiam

mac - 2006-11-14, 21:56

Hmm....jest tylko jeden mały problem....użytkownicy tego forum to w wiekszości (prxytłaczającej) Bellwoodowcy ,Wiwowicze i Korrowcy.A jedynym serwisantem jest ProAbit :mrgreen: Opinia na temat serwisu jest juz znana i ugruntowana.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group