bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

Bellwood 301,301A - problem z podlaczeniem

zein - 2006-09-18, 18:41
Temat postu: problem z podlaczeniem
hmm mam BW 301A oraz amplituner thomson dpl570ht. niestety podlanczajac bellwoda wg instrukcji (s-video czy digital out) nie widze obrazu na TV. Bezposrednio przez EURO do TV dziala wszystko...

jak to podlaczyc zeby byl dzwiek 5.1

na BW sa wyjscia analogowe kazdego kanalu niestety na amplitunerze nie mam takich wejsc...

Harry Angel - 2006-09-25, 18:42
Temat postu: Re: problem z podlaczeniem
zein napisał/a:
hmm mam BW 301A oraz amplituner thomson dpl570ht. niestety podlanczajac bellwoda wg instrukcji (s-video czy digital out) nie widze obrazu na TV. Bezposrednio przez EURO do TV dziala wszystko...

jak to podlaczyc zeby byl dzwiek 5.1

na BW sa wyjscia analogowe kazdego kanalu niestety na amplitunerze nie mam takich wejsc...


Do tego ampli możesz podłączyć dźwięk tylko przez złącze cyfrowe, bo jak widzę w jego specyfikacji z analogów ma tylko L/R. Oczywiście na upartego można podłączyć tylko L/R, ustawić w Bellu downmix stereo i korzystać z ProLogica na ampli, tylko po co? Polecam światłowód, bo praktycznie jest bez zakłóceń. Aby to zadziałało musisz przestawić w menu Bella wyjście dźwięku na SPDIF/RAW. Podobnie z video. Ustawiasz wyjście na RGB lub S-Video. Jeśli łączysz EURO, to dawaj na RGB, lepsza jakość.
Powinno zadziałać

Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group