bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

Inne odtwarzacze - nowy soft wiwa 128

sobieskimarcin - 2006-10-22, 12:05
Temat postu: nowy soft wiwa 128
witam userow własnie zauwazylem nowy soft do wiwki 128 zaraz bede testowal a co z tego wyjdzie napisze pozdrawiam
mac - 2006-10-22, 14:35
Temat postu: Re: nowy soft wiwa 128
sobieskimarcin napisał/a:
witam userow własnie zauwazylem nowy soft do wiwki 128 zaraz bede testowal a co z tego wyjdzie napisze pozdrawiam


Oczekujemy z niecierpliwością :-)

rostek2 - 2006-10-26, 01:47

Tez zauwazylem. Tylko nie wiem dlaczego nowy soft nazywa sie:
WIWA HD128A ver.210

- dlaczego jest tam literka "A" - czy powstal w miedzyczasie jakis odtwarzacz WIWA 128A? czy ten soft jest jednak do WIWY 128?

I moze znalezliscie jakis opis co ten soft poprawia?

dzieki

Rostek

sobieskimarcin - 2006-10-26, 11:00
Temat postu: nowy soft wiwa 128
witam
troszke potestowałem ten nowy soft co spostrzegłem: po 1 nie ma juz tego smiesznego anglisz,2 zmniejszono ilosc opcji wyswietlania plikow jpg jest 5 i bez efektów tam było jeszcze losowo,3 dodano cos takiego lista mp3 i wybór nazwa pliku lub nazwa itag, 4 zmieniono miejsce przełączania na pilocie ustawien korektora było zoom a jest kursorami poza tym nic sie nie zmieniło. a przy okazji mam pytanie do czego służą ustawienia w pro logic-u takie jak: wymiar;panorama;centr szerokosc;filtr surround i koherencja bo nie zauwazyłem zmian a moze cos nie tak robie ? prosił bym o odpowiedz w miare mozliwosci na mail (sobiegraj1@poczta.fm) aby nie zasmiecac forum chyba ze odpowiadający uzna ze innym tez sie moze przydac aaa i jeszcze jedno mam z nim problem przy prubie odpalenia czego kolwiek (choc nie zawsze) wyłącza sie tzn jest ładowanie dysku-odtwarzanie-i znowu ładowanie i tak w kółko po wyłączeniu na panelu
przechodzi ale resetuje ustawienia i potem juz normalnie odpala czy jest to wina urzadzenia czy softu w poprzednim tez tak bylo i nie wiem czy wysylac do wa-wy dzieki i pozdrawiam

rostek2 - 2006-10-29, 02:47

A ja znow zapytam o to samo:

http://img137.imageshack....iwahd128lu8.png

- SKAD TAM TA LITERKA "A" - i dlaczego w linku jej nie ma a w nazwie pliku jest?

Czy ktos wgrywal ten soft do WIWY 128? (bez "A") - czy to mozna spokojnie wgrac?

Z gory dzieki za info.

Pzdr

Rostek

sobieskimarcin - 2006-10-29, 23:30

no witam
ja wgrałem ten soft z A i tak jak opisalem zmiany czyli dziala i generalnie jest ok tylko ze sprzetem jest co nie tak bo zachowywał sie przed zmiana jak i po

[ Dodano: 2006-12-21, 14:55 ]
witam
no wreszcie dostałem swoją wiwke no i co mnie zaskoczyło serwis wpisal wymiana softu i testy na róznych płytach cd- ok ale niestety dalej sie cholera wiesza a czy ktos mial cos podobnego ? jak mnie wnerwi bardziej to znowu im posle ale po swietach i po nowym roku bo teraz to bym czekał i czekał oni pracują tylko chyba do 15 i to nie przemęczając się równo 2 tygodnie (robocze) był sprzęt u nich czyli 3 tygodnie wyszły ech jesli miał ktos podobne problemy z wiwą lub innym proszę o wiadomość pozdrawiam i zdrowych świąt życzę no i wesołego sylwka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group