bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

Forum - A moze TYLKO forum Bellwooda ?

Olek - 2006-04-13, 11:21
Temat postu: A moze TYLKO forum Bellwooda ?
Tak sie zastanawiam czy przypadkiem nie powielam juz istniejacych zeczy. Forum korra juz jest i chyba ma sie dobrze. Wiwa ma swoje forum na imdb.pl i nie bylo specjalnie awantur ze przenioslo sie z napisy.org. Moze zostawic tylko forum dla Bellwooda bo to glownie bellwoodowcy sie martwili z przeniesienia forum ?
kamils - 2006-04-13, 23:16

mysle ze to nie jest zly pomysl i jestem ZA.
jacob - 2006-04-22, 18:44

Jako użytkownika Wiwy cieszy mnie jej obecność. Szkoda że tak mało postów ale to forum podoba mi sie o wiele bardziej niż to na imdb.pl Proszę o odroczenie decyzji usunięcia o kilka tygodni. Mam nadzieję że wkrótce się to zmieni.
Olek - 2006-04-23, 10:12

jacob napisał/a:
[...] to forum podoba mi sie o wiele bardziej niż to na imdb.pl Proszę o odroczenie decyzji usunięcia o kilka tygodni. Mam nadzieję że wkrótce się to zmieni.


Dołącz 3 zdjecia, znaczek skarbowy za 12zł i opinie biegłych. Twoja prosba bedzie rozpatrzona w ustawowym terminie 2 tygodni. :mrgreen:

Harry Angel - 2006-04-24, 20:04

jacob napisał/a:
Jako użytkownika Wiwy cieszy mnie jej obecność. Szkoda że tak mało postów ale to forum podoba mi sie o wiele bardziej niż to na imdb.pl Proszę o odroczenie decyzji usunięcia o kilka tygodni. Mam nadzieję że wkrótce się to zmieni.

Jeśli możesz, to sróbuj jakoś rozpowszechnić adres tego forum, pisząc np. jakiś zachęcający post na IMdB :mrgreen: Im więcej ludzi będzie o nim pisało, tym lepiej i większa szansa na rozkręcenie tematów.

Pozdrawiam

mac - 2006-05-18, 11:14

Jestem zatwardziałym użytkownikiem Bellwooda,ale uważam,że dla wszystkich powinno się znaleźć miejsce.Mimo,że istnieją już fora Wiwy i Korra ,to wcale nie jest powiedziane,że nie będą chcieli również podyskutować tutaj,bądź się tu poprostu przenieść.Zgodnie z maksymą:" Żyj i pozwól żyć innym".
Pozdrawiam

Madex - 2006-05-18, 14:02

Witam serdecznie i bardzo cieszę się że powstało to forum - uważam że to forum powinno dotyczyć wszystkich ww odtwarzaczy choćby z tego prostego powodu że sam jestem w tej chwili użytkownikiem Korr-a - ale wcześniej posiadałem Bellwood-a i często zaglądam na forum Bellwood-a żeby zobaczyć czy coś zmienia się w softach - a w tej chwili po wyjściu Bellwood-a 2 zastanawiam się znowu czy nie kupić Belka chociaż z Korr-a jestem bardzo zadowolony

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group