bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

Inne odtwarzacze - Odtwarzacz Divx z mozliwością regulacji wielkości czcionki

mkk_c - 2006-12-14, 14:16
Temat postu: Odtwarzacz Divx z mozliwością regulacji wielkości czcionki
Witam

Poszukuje odtwarzacza Divx ktory bedzie mial regulowana wielkość czcionki. Tyle ze istotne jest dla mnie by byla to dosc duza czcionka gdyz sprzet ma byc dla osoby straszej i ze slabyszym wzrokiem wiec jesli znajdzie sie taki model to chcialabym sie dowiedziec jak szeroki jest zakres zmian. Moze ktos moglby np zrobiz zdjecie obrazu wyswietlanego filmu z najwiekszymi mozliwymi napisami i umiescic je tutaj.


Z gory dzieki.
Pozdrawiam
Marzena

mukaso - 2006-12-14, 18:33

Ze znanych mi odtwarzaczy najlepszym wydaje się być KORR-9907, który ma trzy wielkości czcionki do wyboru a duża jest naprawdę duża. Korr9907 jest na Mediateku więc osoby znające się na modyfikacji softu mogą same sobie dobrać odpowiednią czcionkę. Niestety nie mam już takiego odtwarzacza i nie zrobię zdjęcia ale poszukaj lub poproś kogoś na liście tutaj sądze, że pomogą.
mkk_c - 2006-12-14, 19:07

No wlasnie wiekszosc osob pisze mi o tym modelu Korra i chyba zdecyduje sie na zakup wlasnie tego sprzetu. Boje sie tylko czy jeszcze go dostane i czy np. za rok nie bedzie juz problemow z odczytem jakis formatow, bo skoro to jest starszy model to mzoe tez byc problem z softem...

W kazdym razie dziekuje za informacje

[ Dodano: 2006-12-14, 20:04 ]
Mam jeszcze jedno zapytanie.
Wlasnie znalazla info ze sa dwa modele Korr 9907 DX i Korr 9907 XD. Czym one sie roznia i ktory bedzie odpowiedni pod moim katem (tzn, wciaz nawiazuje do tego by byla dosc duza czcionka) ??

mukaso - 2006-12-14, 21:19

Wydaje mi się, że istnieje tylko DX ale jeśli się mylę to oba są tym samym modelem. Natomiast modele KORR 2258, 3358 i 2218 mają zupełnie inny procesor, inny soft. Do HYD-9907DX, który ma bardzo wielu użytkowników nieoficjalne oprogramowanie jest cały czas rozwijane na forum, którego adres podałem wcześniej.
szwajcar - 2006-12-16, 10:40

Trzy wielkości czcionki w tym dużą mają odtwarzacze Prince 3 i Emperor 4
Zdjęcia masz Tutaj i Tutaj


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group