bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

Bellwood 301,301A - Problem z odtwarzaniem Bellwood 301A

woytaski - 2007-07-12, 07:26
Temat postu: Problem z odtwarzaniem Bellwood 301A
witam

Długi czas było OK, ale ostatni zdarza się dość często powtarzający się problem...
Przy dłuższym oglądaniu (nieważne czy oryginał DVD czy DVD-R) odtwarzacz zatrzymuje się.
Wtedy pojawia się takie zielonkawe tło i wygląda to dokładnie tak jakby wciągało taśmę VHS - tzn. "poklatkowo" z jakimiś pasami miga zielony obraz, w tym czasie odtwarzacz nie reaguje na pilota, nawet wyłączyć go nie można..
Po chwili znika obraz - pojawia się plansza menu i wtedy po wysunięciu i ponownym wsunięciu tacki można znów oglądać...
Problem zdarza się dość często ostatnimi czasy i w zasadzie na oryginalnych płytach DVD...
Co z tym robić?

zgoneq - 2007-07-24, 10:47

witam,
jak miałem jeszcze 301A, też mi się coś takiego działo (zielone kwadraciki). Teraz tego już nie sprawdzę, ale sugeruję nakleić radiator na procesor - może coś się polepszy. Ostatecznie można przetestować bela w kontrolowanych warunkach, tzn. dbając o ciągłe chłodzenie wenylatorem czy jakoś tak i sprawdzić. czy nadal się wiesza.

zbynio63 - 2010-09-30, 01:24
Temat postu: Zacinanie tylko prz nowych filmach
Od jakiegos czasu zacina sie przy nowych filmach i to nie wszystkich a u kolegi ten sam film chodzi na Philipsie mam na mysli film "street dance 3d"wgralem to nowe oprogramowanie 301A156 +uaktualnienie do nowszej ver a uczynilem tak jak w opisie i chyba wielka lipa bo niby wszystko wgralo sie i zakonczylo pomyslnie a po sprawdzeniu i tak jest stara wersja i zadnej poprawy w odbiorze prosze o pomoc i wskazanie lub podanie najnowszego oficjalnego softu do tego odbiornika bellwood 301Av.156 + opis dodam ze sam pobralem sofcik ze str Bellwooda ale ten nic nie pomogl
Pozdrawiam zb.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group