bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

Bellwood 301,301A - Uszkodzony Beellwood 301

cynar - 2008-07-01, 00:26
Temat postu: Uszkodzony Beellwood 301
Padł Bellwood 301. Witam wszystkich i proszę o pomoc. Podczas wgrywania nowego oprogramowania popełniłem błąd i padł mi sprzęt. Jedyne co świeci w odtwarzaczu to zielona lampka power. Wiem że jedyny serwis jest w stolicy, czy jest sens wysyłania sprzętu czy lepiej kupic drugi, a może ktoś wie jak samemu naprawic. Bardzo proszę o instrukcję postępowania, z góry dziękuję za pomoc.
andronus01 - 2008-07-04, 09:29
Temat postu: Re: Uszkodzony Beellwood 301
cynar napisał/a:
Padł Bellwood 301. Witam wszystkich i proszę o pomoc. Podczas wgrywania nowego oprogramowania popełniłem błąd i padł mi sprzęt. Jedyne co świeci w odtwarzaczu to zielona lampka power. Wiem że jedyny serwis jest w stolicy, czy jest sens wysyłania sprzętu czy lepiej kupic drugi, a może ktoś wie jak samemu naprawic. Bardzo proszę o instrukcję postępowania, z góry dziękuję za pomoc.



Hmm miałem kiedyś taki sam przypadek.
Niestety samemu to tylko możesz do wyrzucić do kosza.

Czy wysyłac czy kupowac nowy to kwestia dyskusyjna.
Przy cenie 165 zł to chyba lepiej kupić nowy model (311 z USB i HDMI), ale jak nie masz tyle kasy na ten cel to ślij. Jeśli tylko kwestia softu to koszt nie może być wysoki.
Mnie to kosztowało 0 zł (jeszcze był na gwarancji - mimo że nie wysłałem dowodu zakupu uznali jako naprawę gwarancyjną - nawet mi oddali kasę za kuriera (15 zł wrzucone do pudełka z Bellkiem !!!!) ).
Może to zrobić też inny serwis, ale ciężko znaleźć firmę która na odpowiedni sprzęt.
Lepiej słać prosto do W-wy.

Powodzonka - ja bym raczej kupił nowy...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group