bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

Pogaduszki - Dlaczego właśnie ten odtwarzacz a nie inny

mac - 2006-05-18, 14:47
Temat postu: Dlaczego właśnie ten odtwarzacz a nie inny
Inspiracją tego tematu jest post jednego z użytkowników,który miał Bellwooda,a potem kupił inny odtwarzacz.Ponieważ grono użytkowników Bellwooda jest całkiem spore jestem bardzo ciekaw,dlaczego wybraliście właśnie ten odtwarzacz,a nie inny.Oczywiście oponenci Belka mile widziani.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

twonk - 2006-05-20, 23:09

Ja wybrałem belka bo na tamte zamierzchłe czasy (chyba kwiecień czy maj 2004) to był jeden z najbardziej wieloformatowych sprzętów (divxy to obsługiwał jeszcze kiss kosztujący 3 x tyle) za sensowną kasę.

A później się do Belka nz tyle przyzwyczaiłem, że jak trafiła mi się jakaś yamaha (550 czy coś podobnego), którą dostałem gratis jak kupowałem amplituner to po sprawdzeniu trafiła w pudełku na strych a potem do teścia - wg mnie obsługa była fatalna.

mac - 2006-05-21, 12:30

Podobnie było ze mną szukałem odtwarzacza,który oprócz divxów czytał jeszcze pliki tekstowe.Podówczas (przełom 2004/2005) jeszcze było mało filmów z lektorem.
Co prawda ma rynku z wolna zaczęły pojawiać się odtwarzacze z divixami,np:Thompson czy Koda.Koda chyba jako jedyny odtwarzacz z tzw.średniej półki czytał pliki z rozszerzeniem .txt,ale miała problem z polskimi znakami.Bellwood natomiast takich problemów nie miał,dlatego go wybralem.

rafiozo1 - 2006-07-19, 21:12

U mnie było tak samo, kupiłem belka chyba w 2004 roku. Teraz zastanawiam sie nad kupnem konsoli X-box (tej starszej) i przerobieniem jej do oglądania filmów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group