bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

Śmietnik - Kłopoty z pobieraniem plików ze strony producenta

mac - 2006-05-18, 15:27
Temat postu: Kłopoty z pobieraniem plików ze strony producenta
Od jakiegoś czasu ze strony producenta Belka www.bellwood.pl nie mozna pobrać zarówno instrukcji aktualizacji odtwarzacza ,ani plików z oprogramowaniem (szczególnie z 8156).Co prawda wszystko do pobrania jest na stronie Olka.Ale nienajlepiej świadczy o producencie
Pozdrawiam

Dziś(23.05.06) sprawdziłem i instrukcję da się pobierać,natomiast softu dalej nie.

Harry Angel - 2006-05-24, 01:52
Temat postu: Re: Kłopoty z pobieraniem plików ze strony producenta
mac napisał/a:
Od jakiegoś czasu ze strony producenta Belka www.bellwood.pl nie mozna pobrać zarówno instrukcji aktualizacji odtwarzacza ,ani plików z oprogramowaniem (szczególnie z 8156).Co prawda wszystko do pobrania jest na stronie Olka.Ale nienajlepiej świadczy o producencie
Pozdrawiam

Dziś(23.05.06) sprawdziłem i instrukcję da się pobierać,natomiast softu dalej nie.

Mac, ProAbit nigdy nie był wzorem firmy, która zabiega o klientów i ma z nimi dobry kontakt. Ostatnio jeszcze bardziej zdziczeli i teraz naprawdę nie można się z nimi dogadać. Aczkolwiek próbujemy, próbujemy...

Pozdrawiam

mac - 2006-05-24, 10:43
Temat postu: Re: Kłopoty z pobieraniem plików ze strony producenta
Cytat:

Mac, ProAbit nigdy nie był wzorem firmy, która zabiega o klientów i ma z nimi dobry kontakt. Ostatnio jeszcze bardziej zdziczeli i teraz naprawdę nie można się z nimi dogadać. Aczkolwiek próbujemy, próbujemy...

Zgadzam się z Tobą w 100%(a nawet w w1000% ;-) ).Z ProAbitem miałem już do czynieniaMam nieodparte wrażenie,że panowie z ProAbitu całkowicie pogrążyli się w samozadowoleniu.Myślę,że gdyby zajrzeli na pierwsze z brzegu forum poświęcone ich produktom,to byłby dla nich kubeł zimnej wody.

Pozdrawiam

Olek - 2006-05-24, 11:13

kubeł zimnej wody ? nie sadze, mysle ze splynelo by to po nich jak woda po kacz... znaczy sie po drobiu plaskodziobym
mac - 2006-05-24, 11:33

Olek napisał/a:
kubeł zimnej wody ? nie sadze, mysle ze splynelo by to po nich jak woda po kacz... znaczy sie po drobiu plaskodziobym


Po drobiu płaskodziobym? Olek,cóż za poprawność polityczna! :mrgreen:

Olek - 2006-05-24, 11:54

mac, raczej obawa przed powieszniem na haku za zibro

bardzo OT sie zrobilo

mac - 2006-05-25, 17:16

Kontynuując sprawdzanie ,co w ProAbicie piszczy,stwierdzam z zadowoleniem,że zarówno instrukcję jak i soft do Bellwooda da się już pobierać

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group