bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

Pogaduszki - Pogaduszki czyli spamerski raj

mac - 2006-05-22, 16:15
Temat postu: Pogaduszki czyli spamerski raj
Witam wszystkich w nowym dziale forum.Można tu pleść co ślina na język przyniesie(z umiarem oczywiście ;-) ).Zatem zapraszam!!!

PS.Chyba będę musiał zmienić mój userbar :-)

Olek - 2006-05-22, 16:28
Temat postu: Re: Pogaduszki czyli spamerski raj
mac napisał/a:
PS.Chyba będę musiał zmienić mój userbar :-)


sie nie zapedzaj tak ;-) moze sie jeszce przydac :-)

mac - 2006-05-22, 16:30

Żartowałem ;-)

[ Dodano: 2006-05-22, 16:33 ]
olek ,czy dział 'kupię sprzedam ,zamienię..." się przyda?

Olek - 2006-05-22, 16:38

mac napisał/a:
Żartowałem ;-)


ja tez :-D

mac napisał/a:
olek ,czy dział 'kupię sprzedam ,zamienię..." się przyda?


dobry pomysl, tylko trzeba bedzie wymyslic jakis regulamin np oferty tylko prywatne i z podana cena

mac - 2006-05-22, 17:10

Olek ,nie chcę mieszać w "Odtwarzaczach" ,ale faktycznie z Wiwy nikt się nie odzywa.
Olek - 2006-05-23, 11:00

Nie dziwi mnie to, ta strona zawsze była głownie o Bellwoodzie, a Wiwa tylko tak na doczepke :-)
mac - 2006-06-19, 19:38

Coś nasi userzy są albo strasznie zdyscyplinowani i piszą tylko konkretne tematy tylko w forum o sprzęcie albo strasznie leniwi inie zaglądają do innych działów nie mówiąc już o postowaniu.... :cry:
Olek - 2006-06-19, 21:48

moze i dobrze bo server by tego nie przetrzymał :-) , to tylko stary skladak Celek333, troche ramu i pare starych dyskow

od jakiegos czasu jest przynajmniej w klimatyzowanej serverowni, w lecie 2004 mialem problemy z chlodzeniem dyskow i dokladalem dodatkowe wiatraki zasilane z osobnego zasilacza

wygladalo to tak (na serio!!!) http://www.olek.waw.pl/server.jpg

mac - 2006-06-19, 22:14

Olek napisał/a:

wygladalo to tak (na serio!!!) http://www.olek.waw.pl/server.jpg


Lekko mnie zatkało ,jak to zobaczyłem :shock: ,ale ważne ,że działa :mrgreen:

Olek - 2006-06-19, 22:38

mac napisał/a:
Lekko mnie zatkało


teraz wyglada troche :mrgreen: lepiej, bo jest w towarzystwie prwdziwych serwerow

Olek - 2006-06-19, 22:49

kiedys widziałem serwerownie w ktorej ciekła woda z wymiennika klimatyzacji, ktos podwiesił do tego wymiennika wiaderko, na wszelki wypadek kompy staly na opakowaniach po cd i ksiazkach jak by sie przelalo z wiaderka na podloge :lol:

zdziwilbys sie jak nieraz wygladaja patenty ktorych nie widzi user :shock:

mac - 2006-06-20, 10:54

Olek napisał/a:
kiedys widziałem serwerownie w ktorej ciekła woda z wymiennika klimatyzacji, ktos podwiesił do tego wymiennika wiaderko, na wszelki wypadek kompy staly na opakowaniach po cd i ksiazkach jak by sie przelalo z wiaderka na podloge :lol:

zdziwilbys sie jak nieraz wygladaja patenty ktorych nie widzi user :shock:


Jak to mówią:czego oczy nie widzą ... i bardzo dobrze :mrgreen:

Coś głucha cisza ... Wakacje ???

A jednak coś drgnęło! I użytkowników jakby przybyło ;-)

mac - 2007-03-06, 15:59

Z niejaki zdziwieniem odkryłem ,że zdarzaja sie u nas goscie z bardzo egzotycznym IP..dwa razy dziś miały miejsce odwiedziny z ..Chin kontynentalnych i Hongkongu ..hm...producent naszego ukochanego odtwarzacza ? ;) :mrgreen:
Może sprawdzają ,czy zbyt nie zioniemy nienawiścia do 301U ,z ktorym bywają problemy :-P ,jak bedziemy przesadzac to nam wypowiedzą wojnę ,albo coś... :lol:

ewulek - 2007-06-26, 14:40

Witam was serdecznie , ledwo sie zarejestrowałam u was i widze że tutaj u was kobiet jest jak na lekarstwo.Bardzo cichutko tu u was
Olek - 2007-06-26, 19:57

ewulek, witamy

rzeczywiście będziesz tutaj rodzyneczkiem

mac - 2007-06-26, 21:11

ewulek napisał/a:
Witam was serdecznie , ledwo sie zarejestrowałam u was i widze że tutaj u was kobiet jest jak na lekarstwo.Bardzo cichutko tu u wasObrazek



Ratunku!!!! kobieta na forum :lol: :mrgreen: witaj ewulek ;)

ewulek - 2007-06-27, 01:17

Cytat:
ewulek, witamy

rzeczywiście będziesz tutaj rodzyneczkiem


witaj olek ech jak sie ciesze, bo tak to wszedzie kobitki a tu prosze wiecej panów niz pań , wiecie ktoś musi byc pierwszy prawda.

Cytat:
Ratunku!!!! kobieta na forum :lol: :mrgreen: witaj ewulek ;)


Witaj mac mysle ze nie będzie tak źle , pazurków nie mam zbyt długich wiec bez obaw będe grzeczna użytkowniczka.trzeba was troszke rozruszac bo tu cos cichutko ;-)

miło mi was poznac ;-)

mac - 2007-06-27, 10:07

Nam Ciebie również :mrgreen: ale to Twoje oczkow avatarze takie groźne jest :mrgreen:
Olek - 2007-06-27, 22:25

Kobieta na pokładzie i od razu jest więcej postów :-D .

Rozumiem ze masz jakiś odtwarzacz z Proabitu że tutaj trafiłaś ?

ewulek - 2007-06-28, 01:00

mac napisał/a:
Nam Ciebie również :mrgreen: ale to Twoje oczkow avatarze takie groźne jest :mrgreen:


e nie ja taka siła spokoju jestem , oczko łagodne i tak sobie spokojnie spoglada co tu sie dzieje.

Cytat:
Kobieta na pokładzie i od razu jest więcej postów :-D .

Rozumiem ze masz jakiś odtwarzacz z Proabitu że tutaj trafiłaś ?


Boje sie przyznac ale nie mam (chyba) tak jakos sie tutaj zaszwedałam , ale jak mnie nie chcecie to juz znikam ale zabieram wtedy moje oczko, :lol: ,No widzicie kobieta potrafi zdziałac cuda ..tylko sie tak zastanawiam czy wy tylko tutaj jestescie czy moze reszta na wakacje pojechała.No nic wpadne jeszcze dzis jak sie wyspie , bo chyba czas na sen ...dobranoc panowie :roll:

mac - 2007-06-28, 12:27

no to podpadasz pod definicję "inne odtwarzacze" ,a wyganiać jedynej kobiety przeciez nie bedziemy ,potrzebny nam jakis ożywczy prąd na forum :-D
ewulek - 2007-06-28, 20:23

No to ok zgadzam sie z tym podpadaniem pod definicje inne odtwarzacze , niech i tak będzie no teraz to czuje sie jak rodzynek , mało tego że nie mam zielonego pojecia o bellwoodach to jeszcze jedyna tu jestem no super , może zwołam koleżanki i zrobimy sabat czarownic co wy nato.By sie tutaj działo ...tylko który z was by był pierwszy? :lol:
mac - 2007-06-28, 20:52

Pierwszy ,na co ? :-P :mrgreen:
Olek - 2007-06-29, 09:58

ewulek napisał/a:
może zwołam koleżanki i zrobimy sabat czarownic co wy nato.By sie tutaj działo ...tylko który z was by był pierwszy? :lol:


to będziesz musiała zmienić sobie awatarek na taki :lol:

mac - 2007-06-29, 11:35

Ewulek na motle i jeszcze zlot koleżanek... :mrgreen: serwer nam padnie :lol: :-P
Olek - 2007-06-29, 11:36

mac napisał/a:
Ewulek na motle i jeszcze zlot koleżanek... :mrgreen: serwer nam padnie :lol: :-P


myślę ze stanie na wysokości zadania :mrgreen:

mac - 2007-06-29, 11:38

Hehe to poczekamy na to wydarzenie ,które wstrząśnie posadami tego forum :lol: :mrgreen:
ewulek - 2007-07-02, 10:18

Witam wy tak bezemnie pitu pitu , musze wam powiedziec że juz organizuje zlot czarownic , no niestety nie ma nic od razu wiec musicie cierpliwie czekać .Plan zlotu jeszcze nieznany , widze ze was jest tutaj dwuch jak narazie wiec cos sie wymyśli zapewniam atrakcji będzie sporo , i na miare waszych oczekiwań.No nic czas zlot organizować dalej.

[ Dodano: 2007-07-02, 10:21 ]
Olek napisał/a:
ewulek napisał/a:
może zwołam koleżanki i zrobimy sabat czarownic co wy nato.By sie tutaj działo ...tylko który z was by był pierwszy? :lol:


to będziesz musiała zmienić sobie awatarek na taki :lol:
Obrazek


Nie mi sie nie podoba ten , och jakis ładny prosze i taki z młodsza czarownica ;-)

Olek - 2007-07-02, 13:01

ewulek napisał/a:
Nie mi sie nie podoba ten , och jakis ładny prosze i taki z młodsza czarownica ;-)


ta jest ładniejsza i młodsza 8-)

ewulek - 2007-07-02, 15:37

o i kolorek włosów sie zgadza, to jestem usatysfakcjonowana :lol:

[ Dodano: 2007-07-24, 17:56 ]
Panowie co tak zamilkliście , piszcie cos ciekawego. :lol:

edka - 2007-09-15, 23:08

panowie wasze forum umiera............
mac - 2007-09-15, 23:13

Chyba nie docenia pani użytkownikow tego forum ...to jest forum techniczne,o dość wąskiej specjalizacji ,więc nie spodzieamy się tu setek userow piszących jednocześnie ;) :mrgreen:
pozdrawiam

edka - 2007-09-15, 23:21

chyba pan nie docenia uzytkownikow...internetu....
sorki zaczelam jak zaczelam....
mam schnaidera sorki za pisownosc myslalam ze tu moge dostac podpowiec na zakup lepszego sprzetu,ale zle trafilam....
to chyba jest forum dla bardziej inteligetnych;;;;;pa

mac - 2007-09-15, 23:27

Skoro tak uważasz....przykro mi
edka - 2007-09-15, 23:35

mi rowniez przykro,,,
ale zaliczam sie do tych osob ktore mimo ze sie nieznaja....
to sobie nieodpuszcza...
wiec jak?....znajde pomoc na tym forum?....
ogolnie to wiem ze tak....wiec nie badzmy tacy twardzi....a co do kupna sprzetu pewnie inny dzial....jak narazie jestesmy w POGADUSZKACH ....milo mi pana poznac....
ale czy jeszcze tu ktos zyje?

mac - 2007-09-15, 23:44

Hmmm...kupno sprzetu ..niestety Bellwood nie ma na rozkladzie kin domowych ,a jedynie odtwarzacze,ktor dopiero z Chin płyną ,a moze je niosa ...cholera wie ... :mrgreen:
edka - 2007-09-15, 23:52

No to cholera wie....
jestem tu druga kobitka jesli dobrze to wszystko przejrzalam....
hmmmm..........ale generalnie ponoc to sa POGADUCHY wiec mozna sobie po blablac.......pozdrowionka panowie pa...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group