bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

Bellwood 301,301A - Czy bellwoody mogą odtwarzać pliki wmv i rmvb

kojka87 - 2006-08-04, 16:39
Temat postu: Czy bellwoody mogą odtwarzać pliki wmv i rmvb
Mam bellwooda 301 A i chcę wiedzieć czy przy wgraniu jakiegoś softu będzie odtwarzał pliki wmv. Mam tez drugie pytanie: czy będzie kiedyś mógł odtwarzać rmvb czy ma za słaby procesor.
Prosze o odpowiedź, nie znam sie zabardzo na tym wiec prosze o zrozumiałą odpowiedź.

Pozdrawiam

mac - 2006-08-04, 17:03
Temat postu: Re: Czy bellwoody mogą odtwarzać pliki wmv i rmvb
kojka87 napisał/a:
Mam bellwooda 301 A i chcę wiedzieć czy przy wgraniu jakiegoś softu będzie odtwarzał pliki wmv. Mam tez drugie pytanie: czy będzie kiedyś mógł odtwarzać rmvb czy ma za słaby procesor.
Prosze o odpowiedź, nie znam sie zabardzo na tym wiec prosze o zrozumiałą odpowiedź.

Pozdrawiam

Bellwood 301 A ani żaden inny obecnie produkowany odtwarzacz nie czyta formatu RM (.rmvb), nie zanosi się w najbliższym czasie,by miało być inaczej.To samo dotyczy plików z rozszerzeniem .wmv i żadna zmiana softu Ci w tym nie pomoże.
Mam nadzieje ,że odpowiedź jest zrozumiała :mrgreen:

Luke - 2006-08-04, 20:43

Konkretnie pozostaje Ci komputer ewentualnie zmodyfikowany XBOX bo on też potrafi z tego co wiem odtwarzać te formaty.
kojka87 - 2006-08-05, 00:39
Temat postu: dzieki
dzięki za info
myślałem że może jest taka możliwość ale jak nie to nie musze dalej oglądać te formaty na kompie

mac - 2006-08-05, 21:59
Temat postu: Re: dzieki
kojka87 napisał/a:
dzięki za info
myślałem że może jest taka możliwość ale jak nie to nie musze dalej oglądać te formaty na kompie

.rmvb możesz przekonwertować do .avi i po problemie-spokojnie będziesz mógł odtwarzać na Belku :mrgreen:

stopczyk - 2006-08-09, 22:18

z ciekawostek moge wam powiedziec ze bellwood 301 odtwarza wmv, pod warunkiem ze material jest zakodowany kodekiem ktory potrafi odtworzyc. Mam takiego wmv z dzwiekiem w wma i wszystko chodzi (na 100% nie jest to zaden avi z zmienionym rozszezeniem bo po przycisnieciu ost mam info ze to plik wmv zakodowany kodekiem jakims tam, nie pamietam juz)
mac - 2006-08-09, 23:03

stopczyk napisał/a:
z ciekawostek moge wam powiedziec ze bellwood 301 odtwarza wmv, pod warunkiem ze material jest zakodowany kodekiem ktory potrafi odtworzyc. Mam takiego wmv z dzwiekiem w wma i wszystko chodzi (na 100% nie jest to zaden avi z zmienionym rozszezeniem bo po przycisnieciu ost mam info ze to plik wmv zakodowany kodekiem jakims tam, nie pamietam juz)

Szczerze powiem,to mi sie jeszcze taki plik nie trafił.Zresztą można zrobić konwersję do .avi
Jak ktoś się uprze....

Trynity - 2006-09-15, 12:49

a mój znajmy elektronik twierdzi że coś tam wszczepia do belka i po takim zabiegu czyta rmvb.proponował mi taką usługę pare miesięcy temu ale se dałam spokój bo mam może że 3 filmy w tym formacie.
Olek - 2006-09-16, 09:57

Trynity, daj namiar na znajomego, chetnie sie cos o tym dowiem
szwajcar - 2006-09-17, 01:13

Cytat:
a mój znajmy elektronik twierdzi że coś tam wszczepia do belka i po takim zabiegu czyta rmvb.proponował mi taką usługę pare miesięcy temu ale se dałam spokój bo mam może że 3 filmy w tym formacie.
:lol:
mac - 2006-09-17, 10:02

Trynity napisał/a:
a mój znajmy elektronik twierdzi że coś tam wszczepia do belka i po takim zabiegu czyta rmvb.proponował mi taką usługę pare miesięcy temu ale se dałam spokój bo mam może że 3 filmy w tym formacie.


Jakoś cięzko jest mi w to uwierzyć,szczególnie jeśli chodzi o Belka 301 i 301A .Procesor tego nie uciągnie,a i pamięci mało .... :mrgreen:

Luke - 2006-09-17, 12:08

mac napisał/a:
Trynity napisał/a:
a mój znajmy elektronik twierdzi że coś tam wszczepia do belka i po takim zabiegu czyta rmvb.proponował mi taką usługę pare miesięcy temu ale se dałam spokój bo mam może że 3 filmy w tym formacie.


Jakoś cięzko jest mi w to uwierzyć,szczególnie jeśli chodzi o Belka 301 i 301A .Procesor tego nie uciągnie,a i pamięci mało .... :mrgreen:


Nie no procek to może i uciągnie, ale co on tam by musiał wszczepić? Jakoś w to nie wierzę. Jeśli to prawda, to Bell byłby w tym momencie rozchwytywany bo żaden odtwarzacz stacjonarny (poza XBOXEM, ale to nie odtwarzacz i nie ta póka cenowa) nie ma możliwości odtworzenia RMVB

mac - 2006-09-17, 13:29

Luke napisał/a:


Nie no procek to może i uciągnie, ale co on tam by musiał wszczepić? Jakoś w to nie wierzę. Jeśli to prawda, to Bell byłby w tym momencie rozchwytywany bo żaden odtwarzacz stacjonarny (poza XBOXEM, ale to nie odtwarzacz i nie ta póka cenowa) nie ma możliwości odtworzenia RMVB


Może Phoenix ale Vibrato II ?
śmiem wątpić

Luke - 2006-09-18, 16:08

mac napisał/a:
Luke napisał/a:


Nie no procek to może i uciągnie, ale co on tam by musiał wszczepić? Jakoś w to nie wierzę. Jeśli to prawda, to Bell byłby w tym momencie rozchwytywany bo żaden odtwarzacz stacjonarny (poza XBOXEM, ale to nie odtwarzacz i nie ta póka cenowa) nie ma możliwości odtworzenia RMVB


Może Phoenix ale Vibrato II ?
śmiem wątpić

Powiem tak: Z tego co pamiętam z czasów gdy miałem jeszcze AMIGĘ to realmedia dało się odtworzyć, natomiast przy DIVX nawet w momencie gdy miałem procesor POWERPC występowało klatkowanie. realmedia nie wymaga wielkich mocy obliczeniowych. To inny sposób kompresji danych daje nam taki mały plik, oczywiście kosztem obniżenia jakości. Oczywiście mogę się mylić przecież nie mam licencji na nieomylność :D.

Trynity - 2006-09-23, 15:23

spytam go czy moge podac namiar i dam wam znac.
pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group