STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zacinanie się filmów DVD
Autor Wiadomość
akwar 
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 19
Wysłany: 2007-03-17, 07:53   zacinanie się filmów DVD

Witam.Oglądałem na swoim bellwoodzie film z wypożyczalni i co pare minut bellwood się zawieszał(taka stop klatka).Było to bardzo irytujące .Przypuszczałem,że może wina tkwi w niedopracowanym sofcie i ściągnąłem ze strony www.bellwood.pl najnowszą wersję do naszego odtwarzacza.Wcześniej sprawdziłem jaką wersję oprogramowania posiadam aktualnie:ver 160:210.Skopiowałem najnowszą wersję na pendriva i rozpocząłem proces aktualizacji.Odtwarzacz po aktualizacji się wyłączył,zrobiłem jescze wg.zalecenia twardy reset(przyciskiem power)i znowu uruchomiłem.Zacząłem od sprawdzenia wersji softu i okazało się,że jest taka sama jak poprzednio:ver160:210.Itu mam pytanko do kolegów znawców.Czy to jest najnowsza wersja oprogramowania?
_________________
Użytkownik Bellwooda 301U
 
 
 
Tedabc 
Użytkownik



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 17
Wysłany: 2007-03-18, 15:54   

Filmy DVD zacinają się u mnie jeśli Bellwood jest przełączony na NTSC w PAL-u jest OK.
W NTSC film Dvd zacinał mi się średnio co 6-8 minut a ponieważ DviX-y oglądam w NTSC bo w PAL-u jest bardziej obcięty obraz to dopiero po jakimś czasie odkryłem tą ciekawą przypadłość Belka.
Ostatnio zmieniony przez Tedabc 2007-03-18, 16:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
akwar 
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 19
Wysłany: 2007-03-18, 17:55   

Dzięki za pomoc.Oczywiście masz rację.Zastanawiam się tylko co z tym softem.Może też ktoś mi pomoże?A Tobie Tedabc jeszcze raz dziękuję
_________________
Użytkownik Bellwooda 301U
 
 
 
Tedabc 
Użytkownik



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 17
Wysłany: 2007-03-18, 19:20   

Co do softu to wersja 0210 z października bardzo poprawiła obsługę płytek szybciej się wgrywają i nie ma aż tyle problemów z wieszaniem się Belka,niestety USB działa na tym sofcie tragicznie dvd wiesza się co jakiś czas a przy przewijaniu praktycznie zawsze.
Najnowsza wersja 0210 ver.11U poprawiła obsługę USB(jest prawie dobrze)Belek przestał sie wieszać przy przewijaniu filmy prawie nie zwalniają ale w nowym sofcie znowu wróciły stare problemy z napędem płytki znowu wgrywają się długo niekiedy nawet okolo 30-40 sekund trzeba czekać aż dvd wczyta jakiś folder i ogólnie jakiś jest Belek "mułowaty" :-/ W sumie jednak soft jest w miarę dobry.

PS.Na każdym sofcie Bellwod wiesza się raz na jakiś czas bez większej przyczyny,może się przegrzewa :?:
 
 
akwar 
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 19
Wysłany: 2007-03-19, 12:10   

U mnie mimo tego,że wgrałem nowy soft przy sprawdzaniu wersji oprogramowania pojawia się to:ver160:210.Czy to znaczy,że jest to najnowsza?A wgrywałem oczywiście tą wersję :0210 ver.11U.Mam bellwooda około miesiąca i jest to zarazem moj pierwszy odtwarzacz.Oglonie jestem zadowolony.Wszystkie formaty odtwarza.Jest spoko.Dość długo zastanawiałem się pomiędzy mantą,wiwą a bellwoodem.Wybrałem belka.Myślę,że dobrze zrobiłem.
_________________
Użytkownik Bellwooda 301U
Ostatnio zmieniony przez akwar 2007-03-19, 12:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tedabc 
Użytkownik



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 17
Wysłany: 2007-03-19, 13:19   

Oba softy wyświetlają taki sam numer ale jak napisałem powyżej różnią się dość znacznie. Osobiście polecam wersję z pażdziernika ponieważ szybciej działa w niej napęd Dvd ale TYLKO :!: jeśli nie korzysta się z USB.
Jeśli USB jest używane do czegoś więcej niż tylko zmiany softu to niestety tylko ostatnie oprogramowanie(grudzień) pozwala w miarę cieszyć się z USB.
:arrow: TU CAŁY SOFT
 
 
akwar 
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 19
Wysłany: 2007-03-20, 09:51   

Teraz wiem już wszystko.Jeszcze raz Ci dziękuję.Myślę,że temat został wyczerpany.
_________________
Użytkownik Bellwooda 301U
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group