STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bellwood a USB:tj.pendrive (brak odczytu)
Autor Wiadomość
ocadog
Początkujący


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 2
Wysłany: 2007-04-03, 12:15   Bellwood a USB:tj.pendrive (brak odczytu)

Witam
Wlasnie zakupilem nowego pendriva: OCZ Rally2 4Gb. Predkosci odczytu i zapisu fantastyczne ale nie w tym rzecz (wspominam tylko by odrzucic przyczyne problemu). Pod komputerkiem pendriva dziala wysmienicie, a gdy podlaczam pod Bellwooda...no wlasnie...Wyswietla zawartosc pendriva po czym sie zawiesza. Myslalem,ze to moze wina systemu formatowania. Na Fat32 i Fat jest to samo. Wczesniej podlaczalem przez USB do Bellwooda mp3 player firmy IRiver i bylo super (tam byl format FAT, wiec tym sie sugerowalem). Zatem coz mozna zrobic by korzystac z tegoz pendriva na Bellwoodzie, bo w istocie w tym celu go kupowalem.
 
 
ggbiba
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 12
Wysłany: 2007-04-18, 23:17   

Jedyne co przychodzi mi do głowy to soft belka, który nie obsługuje 4GB.
 
 
TomPL 
Starszy użytkownik


Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 52
Wysłany: 2007-04-19, 10:41   

No wlasnie, zreszta FAT obsluguje tylko do 2GB wiec jak sformatowales tego pena?
 
 
Darks 
Początkujący


Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-04-19, 13:40   

ggbiba napisał/a:
Jedyne co przychodzi mi do głowy to soft belka, który nie obsługuje 4GB.


Obsługuje sporo więcej niż 4 GB. Mam do belka podpięty dysk 40GB i wszystko śmiga.
A co do FAT'u i jego ograniczeń to wystarczy dysk przygotować np. pod Partition Magic i bez problemów da się założyć taką partycję.
 
 
ggbiba
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 12
Wysłany: 2007-04-19, 20:59   

Darks napisał/a:
ggbiba napisał/a:
Jedyne co przychodzi mi do głowy to soft belka, który nie obsługuje 4GB.


Obsługuje sporo więcej niż 4 GB. Mam do belka podpięty dysk 40GB i wszystko śmiga.
A co do FAT'u i jego ograniczeń to wystarczy dysk przygotować np. pod Partition Magic i bez problemów da się założyć taką partycję.


Obsługuje pewnikiem i 8GB i 16GB, ale nie na tym sofcie, który jest dostępny.
 
 
Darks 
Początkujący


Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-04-19, 21:27   

Mój chodzi na 210 rev. 11U do tego 40GB dysk, w dodatku zasilany przez USB i wszystko śmiga.
No może z tym śmiganiem to mała przesada bo bardzo wolno reaguje na wszelkie zmiany katalogów czy przewijanie listy, ale działa.
 
 
ggbiba
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 12
Wysłany: 2007-04-19, 23:11   

W chwili obecnej używam pena 2GB, jak dorwę 4GB to napiszę jak chodzi. Na razie mogę tylko gdybać...
 
 
wojas
Początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 1
Wysłany: 2007-04-20, 07:55   

Miałem to samo. Ruszyło jak pendrive`a podłączyłem po włożeniu płyty do napędu. Dziwne ale działa
 
 
Darks 
Początkujący


Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-04-20, 08:43   

Też tak miałem kilka razy. Do tego potrafi się zawiesić po podpięciu dysku.
W każdym razie, przy włożonym DVD i podpiętym penie albo dysku, wyboru źródła sygnału dokonujemy za pomocą SEARCH. Wcześniej trzeba jednak zastopować odtwarzanie płytki.
Przy dyskach z kilkoma partycjami, można dokonać wyboru partycji z której będziemy czytać dane.

Chciałem jeszcze sprawdzić, czy da sobie radę z obsługą huba USB, ale nie mam do swojego zasilacza a w trybie pasywnym, nie chce mi nawet rozbujać dysku.
Jeśli ktoś ma aktywnego huba to mógłby to sprawdzić.
 
 
ocadog
Początkujący


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 2
Wysłany: 2007-04-21, 19:53   

Witam
Nie odzywalem sie ale tez tego samego dnia jak umiescilem post poradzilem sobie z problem. Jak to uczynilem? Sformatowalem pendrive-a z "wiersza polecen" systemu Windows. Tak probowalem w kazdym z formatow: FAT, FAT32, NTFS i dziala. Podsumowanie: Szczerze polecam tego pen-a.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group