STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Policja zatrzymała tłumaczy filmów.
Autor Wiadomość
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2007-05-17, 11:27   Policja zatrzymała tłumaczy filmów.

http://wiadomosci.gazeta....00,4138386.html
http://wiadomosci.onet.pl/1537181,11,item.html

Zatrzymano 9 osób tłumaczących napisy do filów, w śród nich jest administrator strony. Grozi im do 2 lat więzienia. Przestały działać napisy.org, napisy.info kinomania.org i inne.

Ciekawe czy tym razem tez w sprawie maczał palce GUTEK Film ? Jakiś czas temu gutek groził autorowi napisy.info procesami sądowymi i strona była zamknięta przez pewien czas.
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2007-05-17, 11:40   

z forum onetu:

"Trzeba będzie umieścić na serwerze w Chinach.
Częsciowo jestem związany z NAPISAMI z końcówką .org. Nic się nie martwcie... Serwis i tak zadziała i to już wkrótce. Szukamy partnerów w Chinach i na Tajwanie. DO: IV RP i ZAIKS - NIE DACIE RADY WYGRAĆ Z NAMI. Zamknęliście kilku naszych wspanialych ludzi... ale nie poddamy się.
~NAPISY, 17.05.2007 11:11"
 
 
twonk 
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 11
Wysłany: 2007-05-17, 11:40   

Normalnie jaja sobie robią. Wg mnie to każdy nawet głupi prawnik jest w stanie ich wybronić. Przecież nie można zakazać tłumaczenia czegokolwiek... zwłaszcza jak się z tego nie ma żadnych korzyści...
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2007-05-19, 00:42   

Sam zaczynałem od napisów.org...Zamieściłem pare swoich projektów ...szlag mnie trafia na tę nasza policję ,to szukanie na siłę jakiegos sukcesu.tyle tylko ,ze nie tam ,gdzie trzeba...
samo tłumaczenie dilogów jest własnoscią intelektualną tłumacza i to tłumacz może zrobić z nimi co zechce .
" W toku jest sprawdzenie ,czy tłumacze nie pobierali wynagrodzenia..." wyć się chce jak sie czyta cos takiego ...
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group