STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z odczytem nagrywanych płyt dvd dl
Autor Wiadomość
Yamashi 
Początkujący


Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 2
Wysłany: 2007-06-16, 11:41   Problem z odczytem nagrywanych płyt dvd dl

Witam,

W specyfikacji Bellwooda 301U napisane jest że odtwarzacz obsługuje DVD Double layer.
Natomiast 90% nagranych filmów na taki właśnie nośnik zacina się. Wszystkie te filmy mają problemy dopiero po "przeskoczeniu" na drugą warstwę czyli gdzieś od połowy filmu do końca.. Pokazują się kwadraciki, wszystko się zacina lub zawiesza całkowicie.
Płyty nagrane są napewno prawidłowo bo sprawdzałem na komputerze i wszystkie idą bez problemu. Co więcej - odtworzyłem u znajomych te filmy na Belwoodzie 301, tym starszym modelu i tam ani razu nic się nie przycięło.
Dodam że mam wgrany najnowszy soft ze strony bellwooda, chciaz przy starszym działo się to samo.

Mam pytanie - czy w związku z powyższym jest sens żeby zgłaszać tą moim zdaniem dość istotną wadę na gwarancji ? Jest to moim zdaniem niezgodność towaru ze specyfikacją i przeznaczeniem.
Co o tym sądzicie ? Będę wdzięczny za komentarze.

[ Dodano: 2007-06-18, 15:36 ]
czy nikt nic nie skomentuje i nie doradzi ?
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2007-06-20, 14:43   

Jeżeli masz Bella na gwarancji to nie zastanawiaj sie tylko go odeślij do naprawy.
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2007-06-27, 22:32   

Yamashi, widzę ze mieszkasz niedaleko mnie. Tak przynajmniej wyglądało by z adresu mailowego (nie martw sie tylko admini tu widzą prywatne adresy).
 
 
Yamashi 
Początkujący


Dołączył: 16 Cze 2007
Posty: 2
Wysłany: 2007-06-28, 23:08   

Tak jestem z Cho... ;-) . Chciałem tak przy okazji opiasać co dalej z moim bellwoodem.
Otórz właśnie dziś kurier przywiózł go z firmy ProAbit do której oddałem odtwarzacz na gwarancji w związku z nieodczytywaniem płyt DL. Dodam że do otwarzacza dołączyłem płytę która sprawiała problemy. Sprzęt zawiozłem osobiście.

Dziś go dostałem i ... moje wielkie zdziwienie i wściekłość. Odtwarzacz nie dość że nie naprawiony (nawet nie był ruszony w środku) to jeszcze brednie w opisie na kartce którą dostałem. Napisane było że płyta nie działa i nie odtwarza się i że nie da się jej przegrać na dysk.. Co za brednie.. Płyta była sprawdzana w laptopie, na PC i na starszym bellwoodzie 301 i wszędzie pięknie sie odtwarza. Liczyłem że może wyregulują laser lub coś w tym stylu a oni poprostu napisali brednie nawet nie zaglądając do środka.
Druga sprawa która mnie dobiła i rozwścieczyła ostatecznie to to że oddali mi płytę która im przekazywałem do sprawdzenia z wielkim napisem na płycie "SZROT" . Wspomnę, że to płytka DL printable i można ją akurat dostac jedynie w kompletach po 10 sz. za 60 zł. To nie jakas płytka za 50 gr. Płytke zniszczyli .. nie wiem jakim prawem jakiś cymbał pomazał ją markerem tam gdzie miałem zrobić na niej nadruk.. zwłaszcza że płytka jest DOBRA !

Reasumując dostałem nienaprawiony odtwarzacz z wypisanymi bredniami+czekanie tydzień czasu i zniszczona płytka..

Jutro tam do nich zadzwonie i zrobię awanturę.

Pozdrawiam serdecznie
 
 
mukaso 
Użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 31
Wysłany: 2007-06-28, 23:31   

Cytat:
Jutro tam do nich zadzwonie i zrobię awanturę.

Ale tylko pod warunkiem, że odbierze tam ktoś telefon. :mrgreen:
_________________
Bellwood 301USB silver
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group