STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
A moze TYLKO forum Bellwooda ?
Autor Wiadomość
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2006-04-13, 10:21   A moze TYLKO forum Bellwooda ?

Tak sie zastanawiam czy przypadkiem nie powielam juz istniejacych zeczy. Forum korra juz jest i chyba ma sie dobrze. Wiwa ma swoje forum na imdb.pl i nie bylo specjalnie awantur ze przenioslo sie z napisy.org. Moze zostawic tylko forum dla Bellwooda bo to glownie bellwoodowcy sie martwili z przeniesienia forum ?
 
 
kamils 
Początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-04-13, 22:16   

mysle ze to nie jest zly pomysl i jestem ZA.
 
 
 
jacob
Gość
Wysłany: 2006-04-22, 17:44   

Jako użytkownika Wiwy cieszy mnie jej obecność. Szkoda że tak mało postów ale to forum podoba mi sie o wiele bardziej niż to na imdb.pl Proszę o odroczenie decyzji usunięcia o kilka tygodni. Mam nadzieję że wkrótce się to zmieni.
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2006-04-23, 09:12   

jacob napisał/a:
[...] to forum podoba mi sie o wiele bardziej niż to na imdb.pl Proszę o odroczenie decyzji usunięcia o kilka tygodni. Mam nadzieję że wkrótce się to zmieni.


Dołącz 3 zdjecia, znaczek skarbowy za 12zł i opinie biegłych. Twoja prosba bedzie rozpatrzona w ustawowym terminie 2 tygodni. :mrgreen:
 
 
Harry Angel 
Moderator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 19
Wysłany: 2006-04-24, 19:04   

jacob napisał/a:
Jako użytkownika Wiwy cieszy mnie jej obecność. Szkoda że tak mało postów ale to forum podoba mi sie o wiele bardziej niż to na imdb.pl Proszę o odroczenie decyzji usunięcia o kilka tygodni. Mam nadzieję że wkrótce się to zmieni.

Jeśli możesz, to sróbuj jakoś rozpowszechnić adres tego forum, pisząc np. jakiś zachęcający post na IMdB :mrgreen: Im więcej ludzi będzie o nim pisało, tym lepiej i większa szansa na rozkręcenie tematów.

Pozdrawiam
_________________
Bellwood czerwiec '04 + YAMAHA RX-V350 + JBL SCS 178 + soft 8156
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-05-18, 10:14   

Jestem zatwardziałym użytkownikiem Bellwooda,ale uważam,że dla wszystkich powinno się znaleźć miejsce.Mimo,że istnieją już fora Wiwy i Korra ,to wcale nie jest powiedziane,że nie będą chcieli również podyskutować tutaj,bądź się tu poprostu przenieść.Zgodnie z maksymą:" Żyj i pozwól żyć innym".
Pozdrawiam
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
Madex
Gość
Wysłany: 2006-05-18, 13:02   

Witam serdecznie i bardzo cieszę się że powstało to forum - uważam że to forum powinno dotyczyć wszystkich ww odtwarzaczy choćby z tego prostego powodu że sam jestem w tej chwili użytkownikiem Korr-a - ale wcześniej posiadałem Bellwood-a i często zaglądam na forum Bellwood-a żeby zobaczyć czy coś zmienia się w softach - a w tej chwili po wyjściu Bellwood-a 2 zastanawiam się znowu czy nie kupić Belka chociaż z Korr-a jestem bardzo zadowolony
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group