STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Watpliwosci nowicjusza
Autor Wiadomość
qwerty 
Użytkownik


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 17
Wysłany: 2007-07-02, 15:58   

nie rozumiem tej uwagi ale moze dlatego ze zapewne jestem starszy i z niejednego pieca chleb jadlem. Chodzi o sam fakt zyczliwej wymiany informacji a info ze cos jest nieznane tez ma swoja wartosc. OK. Niewazne :)
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2007-07-03, 10:03   

qwerty napisał/a:
nie rozumiem tej uwagi

zdarza się, ale postaram się Ci to wytłumaczyć

qwerty napisał/a:
ale moze dlatego ze zapewne jestem starszy

nie wiem nie masz wypełnionego profilu

qwerty napisał/a:
Chodzi o sam fakt zyczliwej wymiany informacji a info ze cos jest nieznane tez ma swoja wartosc.

Po pierwsze nie istnieje obowiązek odpowiadania na tym forum, chociaż zawsze jest sympatyczniej kiedy ludzie sobie pomagają. Po drugie po otrzymaniu informacji, musiałeś wtrącić swoje ironiczne uwagi zamiast podziękować. Stąd też mój komentarz, który odnosił się do formy Twojej wypowiedzi.

Strasznie zbaczamy z tematu, jak dla mnie to EOT.
 
 
qwerty 
Użytkownik


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 17
Wysłany: 2007-07-03, 11:32   

Przyjacielu. moze jestes adminem ale... nie podoba mi sie wlasnie Twoj kpiarski ton Wielkiego Guru. Mysle ze Ty rozumiesz znaczniej mniej ode mnie - takze tego co NPRAWDE istotne - i wlasnie sie zastanawiam sie ktoz Tobie te elementarne sprawy wytlumaczy... Profilu nie ma potrzeby wypelniac zwlaszcza ze to przewaznie mlodsi uwazaja starszych ze niedorozwinietych i odstajacych od postepowosci (jak widac takze w sferze wymiany mysli). Moje ironiczne uwagi byly raczej wyrazem zaniepokojenia faktem zamierania forum i w ogole spolecznosci Bellwoodowcow - czyz nie byly trafne?
Popracuj nad swoimi formami roznymi ;)... moze wtedy takze to forum nabierze blasku... ja sobie ide... (nie placz kiedy odchodze :-P ) wiec to nie tylko EOT i naprawde nie musisz odpowiadac... ani zaden inny obronca z Twojego fanclubu (gdyby takowy istnial) :)
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2007-07-03, 15:54   

qwerty napisał/a:
Przyjacielu.

Czy ja wiem ? Nie znamy sie chyba tak dobrze.

qwerty napisał/a:
nie podoba mi sie wlasnie Twoj kpiarski ton Wielkiego Guru

Przesadzasz to Ty cały czas jesteś sarkastyczny.

qwerty napisał/a:
Mysle ze Ty rozumiesz znaczniej mniej ode mnie - takze tego co NPRAWDE istotne - i wlasnie sie zastanawiam sie ktoz Tobie te elementarne sprawy wytlumaczy...

Jeżeli czegoś nie rozumiem to chętnie wysłucham wyjaśnień, byle by tylko były sensowne.

qwerty napisał/a:
Profilu nie ma potrzeby wypelniac zwlaszcza ze to przewaznie mlodsi uwazaja starszych ze niedorozwinietych i odstajacych od postepowosci (jak widac takze w sferze wymiany mysli).

I tu się bardzo mylisz, znam parę osób po siedemdziesiątce, którzy używają zdobyczy najnowszej techniki.

qwerty napisał/a:
Moje ironiczne uwagi byly raczej wyrazem zaniepokojenia faktem zamierania forum i w ogole spolecznosci Bellwoodowcow - czyz nie byly trafne?

Trafne jak najbardziej. Tylko forma chyba nie taka.

qwerty napisał/a:
Popracuj nad swoimi formami roznymi ;)... moze wtedy takze to forum nabierze blasku

Jakie formy, jaki blask. Może obawiasz się ze Twój zostanie przyćmiony ;)

qwerty napisał/a:
ja sobie ide... (nie placz kiedy odchodze :-P ) wiec to nie tylko EOT

pa pa ... :cry:

qwerty napisał/a:
i naprawde nie musisz odpowiadac...

Mimo wszystko odpowiedziałem.

qwerty napisał/a:
ani zaden inny obronca z Twojego fanclubu (gdyby takowy istnial) :)

Nic nie wiem o istnieniu takiego fanclubu, ale jezeli jest to jest to bardzo sympatyczne :-D
 
 
TomPL 
Starszy użytkownik


Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 52
Wysłany: 2007-08-03, 09:30   

mukaso napisał/a:
Stara 210 posiada dzwonek a w ustawienia podstawowe - język OSD jest do wyboru "Angielski", natomiast w wersji rev.11 nie ma dzwonka a w ustawieniach powrócono do sławnego "Anglish". Tak na pierwszy rzut oka można rozróżnić te wersje. Co do wad, zalet i różnic tych softów to trzeba poczytać dokładnie forum.

Poniewaz wskutek pomylki powyzsze nie jest prawdziwe w sprawie ustalania posiadanej wersji software'u radze zajrzec do tego wątku:
http://bellwood.olek.waw....php?p=1285#1285
_________________
Bellwood 301U black
 
 
qwerty 
Użytkownik


Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 17
Wysłany: 2007-08-03, 10:11   

dzieki, wiem, zauwazylem, rzadko bo rzadko ale zagladam nawet na to forum. Ale nie chce mi sie juz tu niczego pisac. Jeszcze raz dzieki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group