STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
USB z dyskiem HDD 2,5"
Autor Wiadomość
userHD 
Początkujący


Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1
Wysłany: 2007-05-22, 12:37   USB z dyskiem HDD 2,5"

Jak wygląda praca z USB z dyskiem HDD 2,5"?
:?:
 
 
mar1
Początkujący


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-06-01, 20:52   

Używam Bellwooda od pewnego czasu.Mam pewne problemy z odtwarzaniem filmow z płyt dvd [stopklatka] i stąd moje zainteresowanie zewnętrznym dyskiem twardym.Kupiłem dysk 2,5cala western digital o pojemnosci 80gb.Odtwarzacz czyta dysk bez zadnego problemu podobnie jak pendriva 1gb kingston.problem stopklatki istnieje ale w mniejszym stopniu.obecnie testuje jeden ze softów niepublikowanych,dostępnych na tym forum
 
 
Jotgie
Początkujący


Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 1
Wysłany: 2007-08-05, 08:08   

Mam ten sam problem - stopklatka na DVD. Idzie to jakoś "naprawić"? Poprzednio miałem Bella 301 i DVD śmigało bez problemu, a mam sporo filmów na DVD.
Kupiłbym inne DVD do... DVD, ale jak podłączę głośniki? (mam zestaw 5.1 MANTY podłączony do BELLA).
Mam wersję softu: 160.210 11Q - czy wersja 11U likwiduje ten problem?

Jak się wymienia soft w BELLu 301USB bo nigdzie na forum nie mogę znaleść. :-(
Ostatnio zmieniony przez Jotgie 2007-08-05, 08:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tedabc 
Użytkownik



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 17
Wysłany: 2007-08-06, 09:44   

Jotgie i mar1 może poczytalibyście trochę to forum a nie pytali się o sprawy już opisane.Filmy DVD się wieszają jeśli odtwarzacz jest wlączony w systemie obrazu NTSC w Pal-u jest OK :!: :!: .
userHD jak dany soft działa z USB TEŻ opisywałem na forum.
Jotgie wymiana softu JEST opisana na forum,pozatym PISZE o tym w instrukcji obsługi i na stronie producenta.

PS.Nie podaję żadnych linków do tych informacji bo może w końcy wykażecie sie jakąś inicjatywą. :-P
 
 
mar1
Początkujący


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-09-27, 20:18   

Tedabc dziki Ci za radę aby poczytać na forum na dany temat.
Może poczytałem już wcześniej na forum na ten temat.
Może mam ustawiony system odtwarzania PAL.
Filmy nagrane na płytki DVD wieszają się.
Może odtwarzacz uszkodzony.
Może nagrywarka uszkodzona.
Może płyty nie takie jak należy.
Może chciałem podzielić się swoimi doświadczeniami innymi.
Moze Twoje wynurzenia na temat DVD Bellwood mnie nie interesują.
Może poczytałbyś temat w którym sie chciałeś udzielić
Może NIKT nie potrzebuje Twoich linków?

ps. bez urazy pozdrawiam mar1
 
 
Tedabc 
Użytkownik



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 17
Wysłany: 2007-09-27, 21:46   

Może ty jedna byś poczytał forum.
Może jednak jesteś za młody i masz problemy z czytaniem.
Może w takim wypadku idz sie pobawić do piaskownicy.
Może z pisaniem też problemy patrząc na czas po jakim tu odpisałeś.
Może nie dziel sie twoim doświadczeniem w sprawach Bellwooda bo ich nie masz.
Może moje wynurzenia o Bellku jak byś je przeczytał coś by ci dały.

Ps. Bez urazy pozdrawiam Tedabc
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2007-09-28, 22:36   

no no panowie ...a tak tu bylo spokojnie .... :mrgreen: Tylko ,zeby mi sie krew nie polała :lol:
Tedabc widze ,ze masz zadatki na moderatora ;) Chcesz sie zając działem Belka 301U ?
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
Tedabc 
Użytkownik



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 17
Wysłany: 2007-09-29, 19:20   

@mac no trochę się zdenerwowałem bo co niektórzy zamiast szukać odpowiedzi na forum wolą zadawać w koło te same pytania albo jak mar1 wielce dzielić się wiedzą(aż 1 coś napisał) choć obsługa USB na różnych softach została opisana i nie tylko przezemnie.Co do zabawy w moderatora to hmm... nie wiem mam czas tylko wieczorami i nocami a po prawdzie to tu się tak mało dzieje ze nie ma za bardzo co moderować.Zawsze możemy się w razie czego dogadać a nuż coś się tu ruszy.
Pozdrawiam.

Ps.Zawsze jestem gotowy odpowiedzieć na jakieś sensowne pytania na forum ale tylko pod warunkiem że nie jest to już 10 razy opisane.
 
 
mar1
Początkujący


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-10-12, 16:59   

Tedabc, czyż forum nie jest od tego aby rozmawiać?
Ty oczywiście nie zaczynałeś od zera,zaraz po wyjściu z piaskownicy miałeś na koncie
12 postów.Zostań moderatorem , na tym forum nastanie błogi spokój i będziesz mógł
pisać sobie a muzom.

ps.przepraszam za odbiegnięcie od tematu postu,pozdrawiam wszystkich forumowiczów,nawet tych,którzy zadają bezsensowne pytania.Ktoś kiedyś powiedział "kto pyta-nie błądzi"
 
 
Tedabc 
Użytkownik



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 17
Wysłany: 2007-10-12, 21:39   

mar1 napisał/a:
Tedabc, czyż forum nie jest od tego aby rozmawiać?"

No ja nie widzę żebyś ty tu rozmawiał napisałeś jednego posta że coś tam testujesz i co... po 4 miesiącach się skapowałeś że ktoś coś o tobie napisał i się odgryzłeś a o tym twoim testowaniu softu nie napisałeś ani słowa.Więc lepiej się już tak na tym forum nie udzielaj bo się przemęczysz...

mar1 napisał/a:
przepraszam za odbiegnięcie od tematu postu,pozdrawiam wszystkich forumowiczów,nawet tych,którzy zadają bezsensowne pytania.Ktoś kiedyś powiedział "kto pyta-nie błądzi"

Hmm chyba jednak forum nie jest od pytania w koło o to samo tylko od poszukania informacji na interesujący nas temat i dopiero jak nic nie znajdziemy to należy się zapytać innych,ale nie po co się przemęczać jak wiadomo czytanie boli :-/

Ps.Miałem tu około 30 postów a nie 12 ale niestety po jakieś awarii znaczna część forum poszła do ziemi :-(
Ostatnio zmieniony przez Tedabc 2007-10-12, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mar1
Początkujący


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-10-13, 08:46   

Tedabc,nie pisałem nic na tym ani na innych forach ze względu na to że zawsze staram się czytać to co inni napisali,newet Twoje spostrzeżenia.Odezwałem się tylko dlatego,że jakoś nikt z wytrawnych użytkowników forum nie odpowiedział na pytanie userHD.Sadziłem,że o ile userHD bedzie zainteresowany moimi spostrzezeniami to się odezwie.Być może skorzystał z innych wypowiedzi i dowiedział sie czegoś więcej na nurtujący go problem.
Być może był to Twój post.Nie wiem tylko o co zrobiłeś takie wielkie halo zaraz na początku
dyskusji.Nie wiem ,czy nikt nie chce z tobą gadać czy to coś innego.A w ogóle już wystarczy tej czczej gadaniny bo mnie w końcu admin pogoni i tyle się dowiem.
Wracam do piaskownicy.

ps. Pozdrawiam wszystkich.Dzięki adminowi za cierpliwość.Aby więcej nie zaśmiecać forum zapraszam Tedabc na gg.Pomłócimy dalej plewy,o ile wiez o co chodzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group