STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uszkodzony Beellwood 301
Autor Wiadomość
cynar 
Początkujący


Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 1
Wysłany: 2008-06-30, 23:26   Uszkodzony Beellwood 301

Padł Bellwood 301. Witam wszystkich i proszę o pomoc. Podczas wgrywania nowego oprogramowania popełniłem błąd i padł mi sprzęt. Jedyne co świeci w odtwarzaczu to zielona lampka power. Wiem że jedyny serwis jest w stolicy, czy jest sens wysyłania sprzętu czy lepiej kupic drugi, a może ktoś wie jak samemu naprawic. Bardzo proszę o instrukcję postępowania, z góry dziękuję za pomoc.
_________________
cynar
 
 
andronus01
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 15
Wysłany: 2008-07-04, 08:29   Re: Uszkodzony Beellwood 301

cynar napisał/a:
Padł Bellwood 301. Witam wszystkich i proszę o pomoc. Podczas wgrywania nowego oprogramowania popełniłem błąd i padł mi sprzęt. Jedyne co świeci w odtwarzaczu to zielona lampka power. Wiem że jedyny serwis jest w stolicy, czy jest sens wysyłania sprzętu czy lepiej kupic drugi, a może ktoś wie jak samemu naprawic. Bardzo proszę o instrukcję postępowania, z góry dziękuję za pomoc.



Hmm miałem kiedyś taki sam przypadek.
Niestety samemu to tylko możesz do wyrzucić do kosza.

Czy wysyłac czy kupowac nowy to kwestia dyskusyjna.
Przy cenie 165 zł to chyba lepiej kupić nowy model (311 z USB i HDMI), ale jak nie masz tyle kasy na ten cel to ślij. Jeśli tylko kwestia softu to koszt nie może być wysoki.
Mnie to kosztowało 0 zł (jeszcze był na gwarancji - mimo że nie wysłałem dowodu zakupu uznali jako naprawę gwarancyjną - nawet mi oddali kasę za kuriera (15 zł wrzucone do pudełka z Bellkiem !!!!) ).
Może to zrobić też inny serwis, ale ciężko znaleźć firmę która na odpowiedni sprzęt.
Lepiej słać prosto do W-wy.

Powodzonka - ja bym raczej kupił nowy...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group