STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Olek
2008-11-13, 23:04
dylemat co zakupić, mam Belka 311U i jakoś nie ten tego :(
Autor Wiadomość
fiskomp 
Początkujący


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-10-15, 11:50   dylemat co zakupić, mam Belka 311U i jakoś nie ten tego :(

Witam Wszystkich.

Mam dylemat natury egzystencjonalnej ;)

Posiadam Bellwood'a 311U i praca napędu totalnie mnie odstręcza, lubię oglądać wieczorem i te regularne cykanie mnie do szału doprowadza.

Chcę go zmienić i tu właśnie dylemat:

Mam dwa typy, bo na ostatnich Wiwach się przejechałem, a Manty to kijem nie chcę tykać.

Ferguson 880HX
Bellwood 301U.

Pytanie co wybrać.

Za Belkiem przemawia odczyt napisów MPL2 (trochę seriali z takimi napisami mam).
Ferguson niby zaawansowany, ale właśnie, też go miałem i były problemy z obrazem po SCART-RGB (duszek czerwonej składowej-ponoć dość częsty problem).

Dlatego mam pytanie do użyszkodnikó modelu 301U.

Jak pracuje napęd, czy czyta wszystkie formaty płyt nagrywanych ? A sam odtwarzacz jak z formatami divx'ów (no może nie wszystkie-na QPEL'ach i duperelach mi nie zależy). Co do napędu, czy jest mocarny, czy delikatny. Odtwarzacz będzie katowany bajkami mojego syna, a nawet jak nie ogląda, bajka ma iść :) Więc średnio odtwarzacz ma chodzić 5-10 godzin/dobę. Da radę czy posypie się zaraz :)

Za podpowiedzi będę wdzięczny

pozdrawiam,

Fiskomp
 
 
Tedabc 
Użytkownik



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 17
Wysłany: 2008-10-16, 18:17   

Znajomy ma Ferguson D 780 HX HDMI Ultra DivX i jest zadowolony,czyta wszystko USB działa dobrze HDMI też,nic w nim nie cyka.Co do Bellka 301U mam go już 2 lata jako drugi sprzęt do Divx chodzi raczej cicho zdarzało mi się go słyszeć głośniej ale z winy kiepsko wyważonych płyt.Nim wymienisz sprzęt spróbuj z jego ustawieniem może stoi krzywo albo właśnie jak będzie stać krzywo będzie cichszy :mrgreen:
 
 
zgoneq 
Moderator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 82
Wysłany: 2008-10-18, 16:43   

a ja mam pytanie: jakie regularne cykanie? Również oglądam głównie wieczorem, ale nie uświadczam niczego takiego...
_________________
Bellwood 311U silver
Soft v3
 
 
 
fiskomp 
Początkujący


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-10-20, 13:27   

zgoneq napisał/a:
a ja mam pytanie: jakie regularne cykanie? Również oglądam głównie wieczorem, ale nie uświadczam niczego takiego...


Hm jak ci to przedstawić. Odgłos jakby non stop był pozycjonowany laser. Dźwięk takie metaliczne, cyk, cyk, regularnie z interwałem ok 0,5-1 sekundy.

Poza tym dylemat rozwiązany i wziąłem Fergusona 880HX. Tym razem egzemplarz przetestowany.
 
 
zgoneq 
Moderator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 82
Wysłany: 2008-10-21, 21:46   

Powiem szczerze - specjalnie się wsłuchiwałem w mechanikę i faktycznie jest takie coś, ale tylko jak film zaczyna się odtwarzać przez max. 2-3 sekundy, później leci już cicho. Płyty mam same DVD+R.
Co do Ferdka - oby działał jak najdłużej niezawodnie.
_________________
Bellwood 311U silver
Soft v3
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group