STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Olek
2008-11-13, 23:03
Opinie o nowym belku 311 U
Autor Wiadomość
gość
Gość
Wysłany: 2009-01-03, 16:46   

mam 311u juz miesiąc, mam z nim problem a mianowicie przy próbie włączenia jakiegokolwiek zdjecia w formacie jpg pojawia sie czarna ekaran, zdjecie sie nie wyświetla a odtwarzacz sie zawiesza. moze mi ktos pomóc???
 
 
sajmony 
Początkujący



Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 8
Wysłany: 2009-01-03, 21:42   

Sprawdź jaką masz wersje oprogramowanie, ja jak miałem ver.2 też był czarny ekran, jak zmieniłem na ver.3 działa bez zarzutu.
 
 
gość
Gość
Wysłany: 2009-01-04, 10:27   

tak mam ver.3. dokonałem aktualizacji wg instrukcji, dalej lipa :cry:
 
 
zgoneq 
Moderator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 82
Wysłany: 2009-01-08, 20:09   

Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ale u mnie też nie można odtworzyć żadnego zdjęcia. Mam soft v3, ale co dziwne - wcześniej w v2 na pewno działało wyświetlanie jpg'ów ... ot ciekawostka
_________________
Bellwood 311U silver
Soft v3
 
 
 
Gość

Wysłany: 2009-01-09, 08:44   

Witam wszystkich!

A czy ktoś z was miał tego typu problem z USB:
po podłączeniu odtwarzacza mp3 (trekstor) Bellwood widzi wszystkie foldery, jednak gdy otwieram folder okazuje się on pusty (chociaż na innym odtwarzaczu, np. manta 051 wszystko jest zczytywane aż miło). Podobnie było z kartą MicroSD (przez czytnik) - foldery widoczne, plików brak.
Jednak jak podłączam pendriva (jakiś NEO 4GB) - czytany jest bez problemu...

Kupiłem belka zachęcony opiniami, jendak nie wiem co o tym myśleć... wybiórcze traktowanie pamięci przenośnych...? Dla pewności wszystko wcześniej sformatowałem (FAT 32) i wgrałem jeszcze raz... O co tu chodzi?

oczywiście bellwood 311u i soft v.3

pozdrawiam!
 
 
zgoneq 
Moderator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 82
Wysłany: 2009-01-09, 21:04   

Właśnie - soft v3 zaczyna mnie powoli ... wkurzać. Wczoraj późnym wieczorem potestowałem sobie mojego pendrive. Bardzo dziwne zachowanie. PD jest widziany tylko jeśli najpierw go włożę do Bellwooda, a później go włączę. Inaczej - znaczy przy włączonym Bellwoodzie, jeśli włożę PD, to w ogóle go nie widzi. Ale struktura plików jest widziana prawidłowo. Kartę pamięci przez czytnik też widzi, ale tak jak napisałem wcześniej. Zestaw musi być podłączony "na zimno". Ciekawe.
_________________
Bellwood 311U silver
Soft v3
 
 
 
Gość

Wysłany: 2009-02-12, 08:04   

Modele z 2008 roku to loteria i tylko niektóre z nich z softem 3.0 beda obslugiwały poprawnie port USB. Dopiero modele z softem 1.0 z 2009 roku maja w pelni dzialajacy port USB 2.0 i sa odpowiednio stabilne. Patrzcie na date softu po wysunieciu tacki i wcisnieciu OSD. Jezeli jesy 2009 rok to dobry model :)
 
 
jan d
Gość
Wysłany: 2009-02-15, 16:06   

W moim 311U (kupiony wczoraj) dźwięk jest nastawiony na maxa (dvd i tv), a słychać jak przystawi się ucho do głośnika w tv. Nie działa funkcja s-video. Przy podłączeniu zauważyłem, że dźwięk w dvd nastawiony był na maxa, podejrzewam, że z tą wadą przeszedł na kontroli jakości. Wiem, że kupiłem wyrób czekoladopodobny, nie jest to firmówka, ale żeby od razu niesprawny? Napisałem do sprzedawcy i serwisu. Czekam co zaproponują. Ciekaw jestem czy w ogóle się odezwą, stara zasada mówi, że klientem jest się do chwili, póki nie zapłaci się za towar.
 
 
Henkub
Gość
Wysłany: 2009-02-17, 20:07   Problem z USB HDD

Mam 311U a napewno 311M bo tak wyświetla w tv mój problem to USB działą z PD kartą SD ale dziwne zachowanie z HDD po podłączeniu nie wykrywa dysku czasami na pare sekund zapala sie USB1 ale niema szansy na uruchomienie (HDD jest w FAT32) reszta działa ok
 
 
kkk
Gość
  Wysłany: 2009-04-22, 10:40   311u

ludzie 311u to jedna wielka kicha, pilot - szajs, czasem załap[ie czasem nie, funkcja zoom to porażka, ciągle wyświetla się ikona, w pomocy technicznej olewka, pewnie sami nie wiedzą jak pomóc. napęd dość głośny (porównanie do korr) Drugi raz napewno bym nie kupił, dziadostwo
 
 
nowy
Gość
Wysłany: 2009-07-16, 12:38   

Wczoraj kupiłem i nacieszyłem się 30 min.. potem wróciłem do ery telewizji czarno białej? Wie ktoś co się mogło stać że obraz po 30 minuitach zmienia się z kolorowego na czarno biały?
 
 
terraer
Początkujący


Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-02-23, 04:18   dfdgdfdf

Stainless Steel Nail Clipper
W702 Tablet PC
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group