STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mac
2006-05-22, 17:23
Dlaczego właśnie ten odtwarzacz a nie inny
Autor Wiadomość
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
  Wysłany: 2006-05-18, 13:47   Dlaczego właśnie ten odtwarzacz a nie inny

Inspiracją tego tematu jest post jednego z użytkowników,który miał Bellwooda,a potem kupił inny odtwarzacz.Ponieważ grono użytkowników Bellwooda jest całkiem spore jestem bardzo ciekaw,dlaczego wybraliście właśnie ten odtwarzacz,a nie inny.Oczywiście oponenci Belka mile widziani.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
Ostatnio zmieniony przez mac 2006-05-19, 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
twonk 
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 11
Wysłany: 2006-05-20, 22:09   

Ja wybrałem belka bo na tamte zamierzchłe czasy (chyba kwiecień czy maj 2004) to był jeden z najbardziej wieloformatowych sprzętów (divxy to obsługiwał jeszcze kiss kosztujący 3 x tyle) za sensowną kasę.

A później się do Belka nz tyle przyzwyczaiłem, że jak trafiła mi się jakaś yamaha (550 czy coś podobnego), którą dostałem gratis jak kupowałem amplituner to po sprawdzeniu trafiła w pudełku na strych a potem do teścia - wg mnie obsługa była fatalna.
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-05-21, 11:30   

Podobnie było ze mną szukałem odtwarzacza,który oprócz divxów czytał jeszcze pliki tekstowe.Podówczas (przełom 2004/2005) jeszcze było mało filmów z lektorem.
Co prawda ma rynku z wolna zaczęły pojawiać się odtwarzacze z divixami,np:Thompson czy Koda.Koda chyba jako jedyny odtwarzacz z tzw.średniej półki czytał pliki z rozszerzeniem .txt,ale miała problem z polskimi znakami.Bellwood natomiast takich problemów nie miał,dlatego go wybralem.
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
rafiozo1 
Początkujący


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-07-19, 20:12   

U mnie było tak samo, kupiłem belka chyba w 2004 roku. Teraz zastanawiam sie nad kupnem konsoli X-box (tej starszej) i przerobieniem jej do oglądania filmów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group