STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Niesamowita historia !!!
Autor Wiadomość
twonk 
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 11
  Wysłany: 2006-05-13, 07:16   Niesamowita historia !!!

Wieczorkiem postanowiłem zapuścic Kill Billa Vol.2. Wkładam płytkę do Belka, zapuszczam a tu - Metallika :shock: Myslę sobie - dzieci nie powkładały płyt do pudełek, no dobra, otwieram szuflade belka, wyjmuję płytę, patrze a tu KILL BILL Vol.2 (Oryginalna, nie jakiś pirat, no i już wczesniej oglądałem!!!).
Pomyślałem (wiem, że to śmieszne no ale..): może w pamieci belka zostało menu z wcześniej oglądanej płyty?
No nic, wyłączam Belka (twardy reset) włączam, zapodaje Kill Billa a tu znowu Metallika :shock: i to nie samo menu ale normalnie cała płyta, wszystkie kawałki - No takiej pamieci belek nie ma żeby całą płyte DVD zapamietać.

Zrozumiełem, ktos sobie jaja robi (żona?) i sfabrykował płytke :idea:
Wrzucam Kill Billa na DVD kompa - zaraz obnażę nagą prawdę HA, HA, HA.

Niestety na kompie z płyty Kill Bill odtwarza sie film Kill Bill :-(

Co jest do jasnej @#$%^& !!!! przecież to niemożliwe :!: (żona juz zdążyła sie obrazić że posadzam ją o jakieś matactwa).

Podchodzę do belka i zaczynam mieszać, otwieram szuflade, zamykam, wyłączam z prądu kabel zasilania, włączam, próbuję zaglądać do środka... BELEK NAWET BEZ PŁYTY ODTWARZA METALLIKĘ !!!

Wszystko sie wyjaśniło jak po kolejnym otwarciu szuflady na tacce pojawiła sie płyta ... Metalliki :!: Płyta z jakichs niewiadomych przyczyn, nie wyjeżdzała na tacce, a ja pakowałem do Belka druga płytę :oops: !!!

Czy komuś Belek zjadł kiedys płytkę, która została w srodku? Teraz płytki wyjeżdzaja normalnie, i wszystko jest OK, do serwisu nie będę oddawać bo belek juz od roku jest po gwarancji, zastanawiam sie tylko, czy płyta nie może sie uszkodzić przy takiej okazji...
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2006-05-15, 20:52   

Dobre, w takich sytuacjach czlowiek zastanawia sie czy nie sfixował :lol:
 
 
marruss 
Początkujący



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 7
Wysłany: 2006-05-15, 20:53   

Dobrze, że ci się jakiś film dla dorosłych nie odtwarzał:)
_________________
Bellwood 301A + soft A156
 
 
Eustah 
Początkujący


Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-05-15, 22:30   

łoł ale jazda hahah
wyobrażam sobie jak sie musiałeś czuć :D
 
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-05-16, 21:03   

Zdaję sobie sprawę ,że to dla Ciebie nezbyt śmieszna sytuacja ,ale ja zastanawiam się,czy nie masz jakiejś dwupłytowej wersji tacki ;-)
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
twonk 
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 11
Wysłany: 2006-05-20, 22:53   

mac, właśnie, tylko nigdzie nie mogę znaleźć, przycisku do zmiany płyty :mrgreen:

Teraz się z tego śmieję (zwłaszcza, że belek znowu jest katowany przez dzieci kilka razy dziennie i działa doskonale) ale wtedy to zimne poty mnie oblewały i myślałem, że lekka paranoja mnie dopadła :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez twonk 2006-05-20, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-05-21, 12:40   

Nie dziwię Ci się.Mnie tylko raz Belek "połknął" płytę i nie chciał oddać.Wtedy jeszcze nie znałem tak finezyjnej metody jak: odchyl klapkę,znajdź kółko zębata i zacznij kręcić...".Po prostu rozebrałem Belka,rozkręciłem napęd i wyjąłem płytę.(składałem go potem przez 1,5 godz. :evil: ).Dobrze,że plomby gwarancyjne były słabo przyklejone ;-) ,bo sprzęt był jeszcze na gwarancji.
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2006-05-22, 15:38   

mac napisał/a:
Wtedy jeszcze nie znałem tak finezyjnej metody[...]


http://bellwood.olek.waw.pl/text/szufladka.html

;-)
 
 
Juno 
Początkujący



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 8
Wysłany: 2006-05-31, 10:04   Też tak raz miałem w wieży CD.

Tylko zastanawiam, się jak to jest możliwe. Przecież laser jest na dole pod płytą więc nowa płyta powinna być na dole a ta "podklejona" do napędu na górze. Tak logicznie powinne się ustawić płyty. Nie wiem. Ale widocznie tak było jak piszesz ;). Aby uniknąć w przyszłości tego typu problemów ja wyczyściłem docisk (ten przyciskający od góry płytę). Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Juno 2006-05-31, 22:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Trynity 
Początkujący


Dołączyła: 15 Wrz 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-09-15, 12:12   

sorki że odgrzewam temat ale u mnie jest problem inny: otóz szufladka nie chce sie zamknąc. no i dzieciak twierdzi że wczoraj bellwood pożarł mu 2 płyty. dzisiaj chodził normalnie więc pomyślałam sobie że fantazjuje. ale teraz klapka się nie domyka w 1/4 jakby o coś zawadzała :-/ możliwe że wciągnął płyty? a jak nie to co zrobić zeby sie zamykała? przeciez nie będę go rozkręcać bo nie umiem. Jeśli jest jakiś sposób prosze o help. Jeśli nie dzisiaj dzwonie do znajomego elektronika i tyle. pozdrawiam

[ Dodano: 2006-09-24, 10:27 ]
no i rozkręciłam 6 śrubek na obudowie, uniosłam lekko do góry i na samym wierzchu leżały 2 płytki. Jednak jest możliwe żeby wciągnął do srodka płytki. Zastanawiam się tylko jak to sie mogło stac. Przypuszczam że dzieciak otworzył kieszen i wsunął płyty do dziurki zamiast położyc je na szufladce. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group