STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy bellwoody mogą odtwarzać pliki wmv i rmvb
Autor Wiadomość
kojka87 
Początkujący


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 2
  Wysłany: 2006-08-04, 15:39   Czy bellwoody mogą odtwarzać pliki wmv i rmvb

Mam bellwooda 301 A i chcę wiedzieć czy przy wgraniu jakiegoś softu będzie odtwarzał pliki wmv. Mam tez drugie pytanie: czy będzie kiedyś mógł odtwarzać rmvb czy ma za słaby procesor.
Prosze o odpowiedź, nie znam sie zabardzo na tym wiec prosze o zrozumiałą odpowiedź.

Pozdrawiam
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-08-04, 16:03   Re: Czy bellwoody mogą odtwarzać pliki wmv i rmvb

kojka87 napisał/a:
Mam bellwooda 301 A i chcę wiedzieć czy przy wgraniu jakiegoś softu będzie odtwarzał pliki wmv. Mam tez drugie pytanie: czy będzie kiedyś mógł odtwarzać rmvb czy ma za słaby procesor.
Prosze o odpowiedź, nie znam sie zabardzo na tym wiec prosze o zrozumiałą odpowiedź.

Pozdrawiam

Bellwood 301 A ani żaden inny obecnie produkowany odtwarzacz nie czyta formatu RM (.rmvb), nie zanosi się w najbliższym czasie,by miało być inaczej.To samo dotyczy plików z rozszerzeniem .wmv i żadna zmiana softu Ci w tym nie pomoże.
Mam nadzieje ,że odpowiedź jest zrozumiała :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez mac 2006-08-04, 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Luke
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 18
Wysłany: 2006-08-04, 19:43   

Konkretnie pozostaje Ci komputer ewentualnie zmodyfikowany XBOX bo on też potrafi z tego co wiem odtwarzać te formaty.
 
 
kojka87 
Początkujący


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-08-04, 23:39   dzieki

dzięki za info
myślałem że może jest taka możliwość ale jak nie to nie musze dalej oglądać te formaty na kompie
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-08-05, 20:59   Re: dzieki

kojka87 napisał/a:
dzięki za info
myślałem że może jest taka możliwość ale jak nie to nie musze dalej oglądać te formaty na kompie

.rmvb możesz przekonwertować do .avi i po problemie-spokojnie będziesz mógł odtwarzać na Belku :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez mac 2006-08-05, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
stopczyk
Początkujący


Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 7
Wysłany: 2006-08-09, 21:18   

z ciekawostek moge wam powiedziec ze bellwood 301 odtwarza wmv, pod warunkiem ze material jest zakodowany kodekiem ktory potrafi odtworzyc. Mam takiego wmv z dzwiekiem w wma i wszystko chodzi (na 100% nie jest to zaden avi z zmienionym rozszezeniem bo po przycisnieciu ost mam info ze to plik wmv zakodowany kodekiem jakims tam, nie pamietam juz)
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-08-09, 22:03   

stopczyk napisał/a:
z ciekawostek moge wam powiedziec ze bellwood 301 odtwarza wmv, pod warunkiem ze material jest zakodowany kodekiem ktory potrafi odtworzyc. Mam takiego wmv z dzwiekiem w wma i wszystko chodzi (na 100% nie jest to zaden avi z zmienionym rozszezeniem bo po przycisnieciu ost mam info ze to plik wmv zakodowany kodekiem jakims tam, nie pamietam juz)

Szczerze powiem,to mi sie jeszcze taki plik nie trafił.Zresztą można zrobić konwersję do .avi
Jak ktoś się uprze....
 
 
Trynity 
Początkujący


Dołączyła: 15 Wrz 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-09-15, 11:49   

a mój znajmy elektronik twierdzi że coś tam wszczepia do belka i po takim zabiegu czyta rmvb.proponował mi taką usługę pare miesięcy temu ale se dałam spokój bo mam może że 3 filmy w tym formacie.
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2006-09-16, 08:57   

Trynity, daj namiar na znajomego, chetnie sie cos o tym dowiem
 
 
szwajcar 
Początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 7
Wysłany: 2006-09-17, 00:13   

Cytat:
a mój znajmy elektronik twierdzi że coś tam wszczepia do belka i po takim zabiegu czyta rmvb.proponował mi taką usługę pare miesięcy temu ale se dałam spokój bo mam może że 3 filmy w tym formacie.
:lol:
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-09-17, 09:02   

Trynity napisał/a:
a mój znajmy elektronik twierdzi że coś tam wszczepia do belka i po takim zabiegu czyta rmvb.proponował mi taką usługę pare miesięcy temu ale se dałam spokój bo mam może że 3 filmy w tym formacie.


Jakoś cięzko jest mi w to uwierzyć,szczególnie jeśli chodzi o Belka 301 i 301A .Procesor tego nie uciągnie,a i pamięci mało .... :mrgreen:
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
Luke
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 18
Wysłany: 2006-09-17, 11:08   

mac napisał/a:
Trynity napisał/a:
a mój znajmy elektronik twierdzi że coś tam wszczepia do belka i po takim zabiegu czyta rmvb.proponował mi taką usługę pare miesięcy temu ale se dałam spokój bo mam może że 3 filmy w tym formacie.


Jakoś cięzko jest mi w to uwierzyć,szczególnie jeśli chodzi o Belka 301 i 301A .Procesor tego nie uciągnie,a i pamięci mało .... :mrgreen:


Nie no procek to może i uciągnie, ale co on tam by musiał wszczepić? Jakoś w to nie wierzę. Jeśli to prawda, to Bell byłby w tym momencie rozchwytywany bo żaden odtwarzacz stacjonarny (poza XBOXEM, ale to nie odtwarzacz i nie ta póka cenowa) nie ma możliwości odtworzenia RMVB
_________________
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-09-17, 12:29   

Luke napisał/a:


Nie no procek to może i uciągnie, ale co on tam by musiał wszczepić? Jakoś w to nie wierzę. Jeśli to prawda, to Bell byłby w tym momencie rozchwytywany bo żaden odtwarzacz stacjonarny (poza XBOXEM, ale to nie odtwarzacz i nie ta póka cenowa) nie ma możliwości odtworzenia RMVB


Może Phoenix ale Vibrato II ?
śmiem wątpić
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
Luke
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 18
Wysłany: 2006-09-18, 15:08   

mac napisał/a:
Luke napisał/a:


Nie no procek to może i uciągnie, ale co on tam by musiał wszczepić? Jakoś w to nie wierzę. Jeśli to prawda, to Bell byłby w tym momencie rozchwytywany bo żaden odtwarzacz stacjonarny (poza XBOXEM, ale to nie odtwarzacz i nie ta póka cenowa) nie ma możliwości odtworzenia RMVB


Może Phoenix ale Vibrato II ?
śmiem wątpić

Powiem tak: Z tego co pamiętam z czasów gdy miałem jeszcze AMIGĘ to realmedia dało się odtworzyć, natomiast przy DIVX nawet w momencie gdy miałem procesor POWERPC występowało klatkowanie. realmedia nie wymaga wielkich mocy obliczeniowych. To inny sposób kompresji danych daje nam taki mały plik, oczywiście kosztem obniżenia jakości. Oczywiście mogę się mylić przecież nie mam licencji na nieomylność :D.
_________________
 
 
Trynity 
Początkujący


Dołączyła: 15 Wrz 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-09-23, 14:23   

spytam go czy moge podac namiar i dam wam znac.
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group