STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z podlaczeniem
Autor Wiadomość
zein 
Początkujący


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-09-18, 17:41   problem z podlaczeniem

hmm mam BW 301A oraz amplituner thomson dpl570ht. niestety podlanczajac bellwoda wg instrukcji (s-video czy digital out) nie widze obrazu na TV. Bezposrednio przez EURO do TV dziala wszystko...

jak to podlaczyc zeby byl dzwiek 5.1

na BW sa wyjscia analogowe kazdego kanalu niestety na amplitunerze nie mam takich wejsc...
 
 
 
Harry Angel 
Moderator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 19
Wysłany: 2006-09-25, 17:42   Re: problem z podlaczeniem

zein napisał/a:
hmm mam BW 301A oraz amplituner thomson dpl570ht. niestety podlanczajac bellwoda wg instrukcji (s-video czy digital out) nie widze obrazu na TV. Bezposrednio przez EURO do TV dziala wszystko...

jak to podlaczyc zeby byl dzwiek 5.1

na BW sa wyjscia analogowe kazdego kanalu niestety na amplitunerze nie mam takich wejsc...


Do tego ampli możesz podłączyć dźwięk tylko przez złącze cyfrowe, bo jak widzę w jego specyfikacji z analogów ma tylko L/R. Oczywiście na upartego można podłączyć tylko L/R, ustawić w Bellu downmix stereo i korzystać z ProLogica na ampli, tylko po co? Polecam światłowód, bo praktycznie jest bez zakłóceń. Aby to zadziałało musisz przestawić w menu Bella wyjście dźwięku na SPDIF/RAW. Podobnie z video. Ustawiasz wyjście na RGB lub S-Video. Jeśli łączysz EURO, to dawaj na RGB, lepsza jakość.
Powinno zadziałać

Pozdrawiam
_________________
Bellwood czerwiec '04 + YAMAHA RX-V350 + JBL SCS 178 + soft 8156
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group