STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zmieniać w 301A sygnał po komponencie z 580i na 720p
Autor Wiadomość
szpigiel9
Początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-09-25, 08:25   Jak zmieniać w 301A sygnał po komponencie z 580i na 720p

Podobno można zmieniać po komponęcie sygnał . U mnie jak włącze film dvd telewizor wyświetla że odbiera 580i. Jak zmienić na 720p lub 1080i. Podłaczyłem component i w menu preferencje na Y Vp U . I zawsze gra w 580i i jak to zmienić na wyższy. Jeszcze jedno te preferencje działają tylko jak nie ma płyty to wtedy są niebieskie a nie szare i można zmieniać sygnał RGB, YUpV lub S-Video, ja zmieniam na YVpU i zawsze mam 580i. Jak wtedy włożę płytę i przestawie na RGB to telewizor głupieje i miga znieksztwłcony obraz raz 1080i 720p 460i 580i. JAK można tym sterować żeby zobaczyć na jakim było by najlepiej bo sam nie dojdę.Dzięki jak ktoś odpowie. :-(
 
 
Luke
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 18
Wysłany: 2006-09-26, 10:43   Re: Jak zmieniać w 301A sygnał po komponencie z 580i na 720p

szpigiel9 napisał/a:
Podobno można zmieniać po komponęcie sygnał . U mnie jak włącze film dvd telewizor wyświetla że odbiera 580i. Jak zmienić na 720p lub 1080i. Podłaczyłem component i w menu preferencje na Y Vp U . I zawsze gra w 580i i jak to zmienić na wyższy. Jeszcze jedno te preferencje działają tylko jak nie ma płyty to wtedy są niebieskie a nie szare i można zmieniać sygnał RGB, YUpV lub S-Video, ja zmieniam na YVpU i zawsze mam 580i. Jak wtedy włożę płytę i przestawie na RGB to telewizor głupieje i miga znieksztwłcony obraz raz 1080i 720p 460i 580i. JAK można tym sterować żeby zobaczyć na jakim było by najlepiej bo sam nie dojdę.Dzięki jak ktoś odpowie. :-(

Wydawało mi się, że ta opcja jest tylko w Bell 301U i WIWA 230U. Starsze odtwarzacze oparte na ESS VIBRATO II nie miały takiej opcji. Była zdaje się opcja RGB i YUV ale nie było zmiany rozdzielczości. To jest ten scaler HDTV (chyba) który jest w sprzętach Bell 301U, WIWA 230U i chyba WIWA 128.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group