STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje
Autor Wiadomość
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2006-04-11, 23:58   Propozycje

Otwieram dyskusje na temat nowego forum. Czekam na propozycje ulepszeń i "konstruktywną krytyke" ;-)
 
 
marruss 
Początkujący



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 7
Wysłany: 2006-04-12, 21:58   

Witam, mam nadzieje że forum szybko się rozwinie i będzie nawet większe niż na napisach.
Pozdrawiam :)
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2006-04-12, 22:04   

dzieki za mile slowo, pozyjemy zobaczymy :-)
 
 
kamils 
Początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-04-13, 22:17   

trzeba troszke rozreklamowac te forum ale mysle ze bedzie OK.
 
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2006-04-14, 01:27   

kamils napisał/a:
trzeba troszke rozreklamowac te forum ale mysle ze bedzie OK.


raklama reklamą cos w tym kiernku robimy, ale forum to glownie jego czytelnicy i uzytkownicy, bez Waszej pomocy to i tak nie wyjdzie

podrzucajcie pomysly jak forum bella rozreklamowac
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-05-18, 11:23   

Co do samego forum ,szata graficzna jest OK ,jest przejrzysta i to mi się podoba.Przydałoby się podzielić je na poszczególne działy. Mam parę propozycji:
W dziale Bella ( i nie tylko) utworzyć "dział porad technicznych" .W dziale" Forum"
można stworzyć dział "Gadki szmatki"czyli o wszystkim i o niczym,np:o wadach i zaletach poszczególnych odtwarzaczy.Można też pomyśleć o tych forumowiczach, którzy będą chcieli zamienić,bądź sprzedać swój sprzęt (dział kupię, sprzedam,zamienię)."Przywitalnię" przenieść na stronę główną.Dział "Koncert życzeń co do softu" też może być zabawny,ale nie koniecznie.
To co napisałem wyżej ,to oczywiście tylko propozycje.Może znajdą się inni chętni,którzy coś dorzucą.
Pozdrawiam.
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
Ostatnio zmieniony przez mac 2006-05-22, 22:44, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
sobieskimarcin 
Początkujący



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 6
Wysłany: 2006-11-10, 23:53   

witam
a ja mam jeszcze jedną propozycje aby dodac cos takiego zeby uzytkownicy danego sprzetu mogli ostrzec inny o kłopotach z danym sprzetem a szczegulnie o kłopotach z serwisem tzn czas realizacji,kontakt, i to wszystko co wiąze sie z serwisem gwarancyjnym i pogw..a i dobrze by było to oceniac w skali np: szybka naprawa i dobra komunikacja 5; szybka naprawa kiepska komunikacja 4;srednia naprawa dobra komunikacja3 srednia naprawa srednia komunikacja 2 kiepska naprawa (długa) kiepska komunikacja 1 a i wazne czy DOOR-TO-DOOR czy tez trza gdzies wozic, mysle ze takie rozwiazanie było by dobre dla dotychczasowych ale i przyszłych posiadaczy danego sprzętu pozdrawiam
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-11-14, 21:56   

Hmm....jest tylko jeden mały problem....użytkownicy tego forum to w wiekszości (prxytłaczającej) Bellwoodowcy ,Wiwowicze i Korrowcy.A jedynym serwisantem jest ProAbit :mrgreen: Opinia na temat serwisu jest juz znana i ugruntowana.
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group