STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podlaczenie Bellka
Autor Wiadomość
specek33 
Początkujący


Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 3
Wysłany: 2006-12-10, 01:50   Podlaczenie Bellka

Witam wszystkich. Moj problem wize sie z tym ze trafil mi sie w rece dosc stary telewizor ( jeden z pierwszych kolorowych), w ktorym jest tylko wejscie antenowe, i chcialbym sobie do niego podlaczyc bellka! Tylko w jaki sposob? Czy istneja jakies przejsciowki? Slyszalem tez cos o podlaczeniu dvd do odtwarzacza vhs i w jakis sposob go przestroic. Mam odtwarzacz marki hitachi. Bede wdzieczny za wszystkie informacje. Dzieki. Pozdrawiam.
 
 
mukaso 
Użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 31
Wysłany: 2006-12-10, 12:55   

Jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to połączenie przez magnetowid VHS (odtwarzacz odpada poniważ nie ma wejść chinch). Podłączyć można DVD do wejścia chinch magnetowidu ustawiając go na odbiór AV (tak jak do nagrywania z zewnętrznego źródła). Magnetowid łączymy z telewizorem przez wyjście-wejście antenowe. Wcześniej należy zestroić magnetowid z telewizorem, magnetowid wysyła swój sygnał do telewizora na kanale UHF o ile mnie pamięć nie myli 36, ale to trzeba doświadczalnie ustalić.
_________________
Bellwood 301USB silver
 
 
DEFFC0N
Użytkownik


Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 11
Wysłany: 2006-12-26, 16:38   

Zawsze mozesz dokupic tzw. konwerter TV z wejsciem na chinch i wyjsciem antenowym TV.
pozdro..
 
 
specek33 
Początkujący


Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 3
Wysłany: 2007-01-26, 13:18   

Cytat:
Zawsze mozesz dokupic tzw. konwerter TV z wejsciem na chinch i wyjsciem antenowym TV.
pozdro..


A gdzie moge dokupic taki konwerter? Szukałem na allegro i nie moge znalezc:/ mozesz podac jakiegos linka? dzieki i pozdrawiam.


Cytat:
Jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to połączenie przez magnetowid VHS (odtwarzacz odpada poniważ nie ma wejść chinch). Podłączyć można DVD do wejścia chinch magnetowidu ustawiając go na odbiór AV (tak jak do nagrywania z zewnętrznego źródła). Magnetowid łączymy z telewizorem przez wyjście-wejście antenowe. Wcześniej należy zestroić magnetowid z telewizorem, magnetowid wysyła swój sygnał do telewizora na kanale UHF o ile mnie pamięć nie myli 36, ale to trzeba doświadczalnie ustalić.


a propo wczeniejszczego, to czy mozna prosic o jakas szczegolowa instrukcje. udalo mi sie podłaczyc magnetowid do tv, mialem male problemy z obrazem ale w koncu udalo sie go zlapac:) problem jest natomiast z obrzem z dvd, a dokladniej z jego brakiem:/ bo dzwiek jest:) ale co mi po samym dzwieku:/ pozdrawiam.[/quote]
 
 
mukaso 
Użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 31
Wysłany: 2007-01-28, 15:58   

Zależy od tego jakie masz wejścia w magnetowidzie chinch, euro czy BNC. Jeśli połaczenie masz kablem chinch-chinch i nie masz obrazu to albo masz popsuty kabel albo trzeba w setupie belka włączyć to wyjście w ustawieniach wideo.
_________________
Bellwood 301USB silver
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group