STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy soft
Autor Wiadomość
maxxo
Początkujący


Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 6
Wysłany: 2006-10-21, 19:28   

u mnie kultowy dzwonek jest i cieszy moje uszy :) - ale mniej pocieszajace jest to ze niestety pen wsadzony do portu usb ktory wczesniej nie zawieszal bella - teraz potrafi go zawiesic :(
 
 
pawko8
Początkujący


Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 3
Wysłany: 2006-10-21, 20:51   Dzwonek

A niech to !:( u mnie nie ma żadnego dzwonka:(
 
 
a196409 
Początkujący



Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 7
Wysłany: 2006-10-21, 23:36   

Poszukaj go w opcjach menu i uaktywnij a będzie radował Twoje uszy :lol:
_________________
Adamo
 
 
 
Radek.x 
Początkujący


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-10-21, 23:59   

maxxo napisał/a:
u mnie kultowy dzwonek jest i cieszy moje uszy :) - ale mniej pocieszajace jest to ze niestety pen wsadzony do portu usb ktory wczesniej nie zawieszal bella - teraz potrafi go zawiesic :(



to widze ze tak samo jak ja zawsze cos nie tak kurcze :(

[ Dodano: 2006-10-22, 11:36 ]
sformatowałem USB wolnym formatem Fat32 i ok wszytko smiga;)


mi sie wydaje ze jakos szybciej wszytko chodzi :);) bo na starszym biosie jakos zamulał i narazie nie mam problemow z otwieraniem katalogow jak było na starym biosie
_________________
--Thomson -32- 100HZ
--Manta 5.1 -MM- 4500 - 160W - RMS
--Bellwood 301 USB - Soft - ver 210
 
 
 
martin777
Początkujący


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-10-22, 13:44   

Testował ktoś filmy przez USB?
 
 
marpel
Początkujący


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 3
Wysłany: 2006-10-24, 09:06   

U mnie tak dobrze nie poszło przy aktualizacji przez USB. DVD po 30 sek przeszło w stan czuwania a teraz tylko czyta przez złącze USB, poprostu nie widzi napędu DVD.Sofrt był pobrany ze strony bellwood.pl. :(
 
 
mukaso 
Użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 31
Wysłany: 2006-10-24, 11:15   

Cytat:
U mnie tak dobrze nie poszło przy aktualizacji przez USB. DVD po 30 sek przeszło w stan czuwania a teraz tylko czyta przez złącze USB, poprostu nie widzi napędu DVD.Sofrt był pobrany ze strony bellwood.pl.

Zrób tak:
1. Jeszcze raz wgraj soft na pena
2. Ustaw w setupie ustawienia domyślne.
3. Wyłącz odtwarzacz z sieci na kilka minut.
4. Włącz i wgraj soft jeszcze raz przez USB.
5. Wyłącz odtwarzacz z sieci na kilka minut.
6. Włącz i ustaw w setupie ustawienia domyślne.
7. Jeśli wszystko OK to ustaw swoje parametry w setupie
Jeżeli to nie pomogło to niestety tylko serwis.
_________________
Bellwood 301USB silver
Ostatnio zmieniony przez mukaso 2006-10-24, 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2006-10-25, 09:08   

mukaso napisał/a:
[...]
3. Wyłącz odtwarzacz z sieci na kilka minut.
[...]
5. Wyłącz odtwarzacz z sieci na kilka minut.
[...]


te czynności mają znaczenie tylko magiczne :mrgreen:
 
 
mukaso 
Użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 31
Wysłany: 2006-10-25, 11:24   

Cytat:
te czynności mają znaczenie tylko magiczne

Co prawda w innym odtwarzaczu (Cyberhome), ale po wgraniu nowego oprogramowania pogorszył się bardzo odczyt płyt i praca czytnika stała się bardzo głośna. Po odłączeniu go od prądu (nie wyłącznikiem, ale wtyczką z gniazdka) na kilka minut objawy te ustąpiły. Od tamtej pory po aktualizacji softu zawsze wyłączam odtwarzacz z sieci na kilka minut.
_________________
Bellwood 301USB silver
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2006-10-25, 14:21   

mukaso napisał/a:
Po odłączeniu go od prądu (nie wyłącznikiem, ale wtyczką z gniazdka) na kilka minut objawy te ustąpiły. Od tamtej pory po aktualizacji softu zawsze wyłączam odtwarzacz z sieci na kilka minut.


bardziej chodziło mi o "pare minut" niz o samo wylaczenie, ktore moze byc potrzebne po wgraniu softu
 
 
rycho
Początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-10-25, 20:16   

Przed aktualizacją należało sprawdzić współpracę Belka z penem. Ja mam Kilka penów różnych firm i o różnej pojemności. Najlepiej działał Pentagram 1GB. i z niego przprowadziłem aktualizację. Wszystko jest OK! Proces aktualizacji jest prosty i pewniejszy niż z nośnika CD, GDZIE PODCZAS ZAPISU POWSTAJĄ BŁĘDY! i transfer danych z CD jest wolniejszy niż z pena
 
 
Angin 
Początkujący


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-10-26, 07:55   

Witajcie
Jestem tu nowiutki. Bo i od niedawna mam Belka.
Wgrałem nowy soft. I mam dwie uwagi. Po pierwsze widze że instrukcja wgrywania jest do poprawienia. Bo wydaje się normalna reakcją na wygrywanie softu to że belek po wgraniu przechodzi w stan czuwania - czyli najnormalniej w świecie się wyłącza. Nie wiem gdzie piszący instrukcje widział napis "done". A może to spowodować mały stres.
:-D
Druga sprawa to niestety nie poprawiona obsługa formatów AVI. Ostatnio ściągnąłem dwa pliki z video googla. Lachony KMN i Maciek i smok kabaretu ani mr mru. Może to jest kodowane jakoś nowszym softem, nie wiem - ale fakt faktem że głosu brak.
 
 
vito100 
Początkujący


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 5
Wysłany: 2006-10-26, 08:13   

Witam,
moje spostrzeżnia po aktualizacji najnowszego softu:

- bardzo sprawne nawigowanie po folderach (niemalże natychmiast)
- szarpanie szybszych scen przy odtwarzaniu przez USB - bez zmian
- faktycznie fajny dźwięk przy wysuwaniu tacki
- zdaje się, że czcionka jest nieco mniejsza niż wcześniej (zmieniałem różne nastawy w menu)
- niestety częste zawieszanie przy nawigowaniu po katalogach. Trzeba podnieść doopsko z fotela i zrobić hard reset :-P
_________________
pozdrawiam
Vito100
 
 
marpel
Początkujący


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 3
  Wysłany: 2006-10-26, 09:51   

Reanimowałem swojego Bellka przez USB.Całe szczeście że jest to złącze.Mam Bellka o numerze seryjnym BW301U10602246. Wczytałem oprogramowanie v210 ze strony Bellka i jak już pisałem napęd DVD nie funkcjonował. Obecnie wczytałem v 0206 11J18 i wszystko wróciło do pierwotnego stanu.Wszystko OK, wszystko działa :-) Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego starsze oprogramowanie działa a nowe nie?? Może serwis tu zaglądnie :-)
 
 
a196409 
Początkujący



Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 7
Wysłany: 2006-10-29, 08:31   

Potestowałem ten nowy firmware i niestety -występuje ponownie brak syncho wizji z fonią .Występuje to w divix-ach a nie w MPEG.Poprawiono jedno ,spie..... się drugie ,cóż taki nasz los- testować i czekać na w końcu prawidłowe oprogramowanie.Jeśli ktoś z kolegów ma kontakt z p.Bogdanem z Proabitu to proszę zgłoście mu ten problem bo wg mnie soft jest do d.....W poprzednim sofcie divix-y chodziły OK. :cry:
_________________
Adamo
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group