STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy soft
Autor Wiadomość
mukaso 
Użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 31
Wysłany: 2006-10-18, 22:10   Nowy soft

Na stronie Bellwooda pokazał się link Oprogramowanie do odtwarzacz Bellwood DVD-301USB wersja 210 (18.10.2006r.). Jak na razie jest nieaktywny. Ciekawe co nam nowego Proabit przygotował.
_________________
Bellwood 301USB silver
Ostatnio zmieniony przez mukaso 2006-10-18, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Radek.x 
Początkujący


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-10-19, 07:41   

tez napewno sprawdze ;)
_________________
--Thomson -32- 100HZ
--Manta 5.1 -MM- 4500 - 160W - RMS
--Bellwood 301 USB - Soft - ver 210
 
 
 
maxxo
Początkujący


Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 6
Wysłany: 2006-10-19, 14:23   

tez czekam z niecierpliwoscia :) - moze usb zacznie lepiej dzialac ?
 
 
Olek 
Administrator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 128
Wysłany: 2006-10-19, 16:44   

zawsze mozna napisac do proabitu maila z prosba o przeslanie najnowszego softu
(a potem go wyslac do mnie ;-) )
 
 
qna
Początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-10-19, 19:15   

Olek napisał/a:
zawsze mozna napisac do proabitu maila z prosba o przeslanie najnowszego softu
(a potem go wyslac do mnie ;-) )


no właśnie - wysłał ktoś list i ewentualnie otrzymał odpowiedź?
 
 
Luke
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 18
Wysłany: 2006-10-20, 18:55   

Do WIWY nowy firmware się już pojawił tylko że............... wszystkie strony Proabitu padły. Nie działa ani strona Bella ani WIWY ani Kora. :D Atak spragnionych softu??
_________________
 
 
mukaso 
Użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 31
Wysłany: 2006-10-20, 20:21   

Link jest już aktywny i nowy sofcik wgrałem. Na pierwszy rzut oka nowości nie ma. Szkoda, że nie ma na stronie proabitu informacji co zostało zmienione, poprawione. Ale... pożyjemy, popatrzymy.
_________________
Bellwood 301USB silver
 
 
a196409 
Początkujący



Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 7
Wysłany: 2006-10-21, 01:28   

Jak to nie ma nowości - a dzwonek .Przecież ten dzwonek jest kultowy,bez niego nie ma Bellwooda.A tak serio to też właśnie wgrałem i będę testował.Mam wrażenie że Proabit naprawił sprawę zwieszeń Bellka i powinien być już stabilny tak jak i możliwe jest wejście do każdego katalogu na płycie.
Jeśli więc to chodzi jak należy to myślę że nic więcej do szczęścia nam użytkownikom nie potrzeba.Zapewne znajdą się malkontenci którzy będzą jeszcze chcieli żeby w zimie grzał a latem chłodził ale takie rzeczy to już tylko w "ERZE".Pozdrawiam więc wszyskich i uznaję sprawę softu za zamkniętą. :lol: :-)
_________________
Adamo
 
 
 
rycho
Początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-10-21, 08:09   

Bezbłędnie i szybko dokonamy upgradu z pendriva

Zauważone zmiany, to oprócz ,,dzwonka ' szybsza reakcja na rozkazy z pilota oraz szybsze przeglądanie katalogów , a co do ,, reszty '' to wyjdzie w ,, praniu"
 
 
qna
Początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-10-21, 12:49   

a196409 napisał/a:
Jak to nie ma nowości - a dzwonek .Przecież ten dzwonek jest kultowy,bez niego nie ma Bellwooda.A tak serio to też właśnie wgrałem i będę testował.Mam wrażenie że Proabit naprawił sprawę zwieszeń Bellka i powinien być już stabilny tak jak i możliwe jest wejście do każdego katalogu na płycie.
Jeśli więc to chodzi jak należy to myślę że nic więcej do szczęścia nam użytkownikom nie potrzeba.Zapewne znajdą się malkontenci którzy będzą jeszcze chcieli żeby w zimie grzał a latem chłodził ale takie rzeczy to już tylko w "ERZE".Pozdrawiam więc wszyskich i uznaję sprawę softu za zamkniętą. :lol: :-)


e, nie powstrzymuj rozwoju. :-D

po paru minutach zabawy z nowym softem:
fakt dzwonek jest cool,
jak na razie jpg czyta lepiej, i chyba efekty działają
nie wchodzi w tryb 720 gdy nie może (wcześniej nieźle się wystraszyłem, gdy niechcący przełączyłem tv mode i obraz znikł i wyłącznie nie pomagało dopiero po kilku minutach zabawy z pilotem doszedłem do tego co zrobiłem i odetchnąłem z ulgą)
nie pamiętam czy było własne ustawienie prologic2
ALE nadal nie pamięta ustawienia bitrate - zawsze mi przestawia na 128kbps

myślę, żę jest jeszcze co poprawiać i parę wodotrysków dodać
ale trzeba przyznać rację, żę popracowali nad softem i nie olali kompletnie klienta za co im dziękuję
 
 
KOLJACK'77 
Początkujący


Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-10-21, 14:00   

Witam Wszystkich Forum'owiczów...
Jestem "świeżak" na tym forum, więc proszę o wyrozumiałośc w przypadku jakichkolwiek wpadek... ;-)
Mam BELL'ka od 1,5 mieś. - zakupiony egzemplarz miał już wgrany najświeższy soft (v206-11J18) i do tej pory byłem zadowolony. Miał drobne niedomagania, sporadycznie obraz zamarzał a dzwięk szedł dalej, czy też brak synchronizacji (tylo 2 takie przypaki zanotowałem) i raz zwisł podczas działania z PenDrive'em - najogólniej nic strasznego - czyli do przeżycia. Dziś wykonałem upgrade firmware'u do v210. Otóż zgodnie z instrukcją odtwarzacz powinien napisać DONE po wykonaniu upgrade'u, no i.. nie napisał - tylko po jakiś 15 sek. trwania upgrade'u przeszedł w stan Stand By (tzn. czerwona lampka na panelu) i pomyślałem - umarł... - tylko trochę zdziwiony - odczekałem "regulaminowe" 5 min. jak w instrukcji i włączyłem go z pilota... :shock: i ŻYJE !.
Sprawdziłem soft: i jest nowy. Dla pewności zrobiłem mu dodatkowo "twardy reset" i nadal żyje... Teraz "pomęczę" go i zobaczymy jak się spisuje.
Pozdr.
_________________
KolJack
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-10-21, 15:00   

Bellwood,czytaj niespodzianka :mrgreen: Wazne,że nie "uwaliłeś" bellka,a to się zdaża,nawet najbardziej doświadczonym użytkownikom.
pozdro
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
Radek.x 
Początkujący


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-10-21, 15:51   

dziwne ale u mnie nie działa muza z usb a działała ,dzwiek z dvd i cd ok
_________________
--Thomson -32- 100HZ
--Manta 5.1 -MM- 4500 - 160W - RMS
--Bellwood 301 USB - Soft - ver 210
 
 
 
pawko8
Początkujący


Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 3
Wysłany: 2006-10-21, 16:42   

a196409 napisał/a:
Jak to nie ma nowości - a dzwonek .Przecież ten dzwonek jest kultowy,bez niego nie ma Bellwooda.A tak serio to też właśnie wgrałem i będę testował.Mam wrażenie że Proabit naprawił sprawę zwieszeń Bellka i powinien być już stabilny tak jak i możliwe jest wejście do każdego katalogu na płycie.
Jeśli więc to chodzi jak należy to myślę że nic więcej do szczęścia nam użytkownikom nie potrzeba.Zapewne znajdą się malkontenci którzy będzą jeszcze chcieli żeby w zimie grzał a latem chłodził ale takie rzeczy to już tylko w "ERZE".Pozdrawiam więc wszyskich i uznaję sprawę softu za zamkniętą. :lol: :-)



O jaki dzwonek biega?
 
 
a196409 
Początkujący



Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 7
Wysłany: 2006-10-21, 17:50   

o ten NAJWAŻNIEJSZY KULTOWY DZWONEK w naszych pięknych i cudnych Bellwoodach ,który towarzyszył nam w tym odtwarzaczu od zawsze.(to taki dzwięk który się rozlega przy wysuwaniu tacki napędu płyty :idea: )
_________________
Adamo
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group