STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy soft
Autor Wiadomość
zoltars
Początkujący


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-10-29, 09:47   otwarzanie płyt DVD z nagranymi Divixami

mam od niedawna belloowda ale od samego poczatku problemy o wczesniejszych nie bede sie rozpisywał bo zostały usunięte teraz doszło brak możliwośći otwarzania filmów divix z płyt DVD poprostu laser mieli i po pewnym czasie pisze brak dysku.Testowałem na różnych softach i własciwie najlepij tzn.po paru prubach uruchomiania chodził na sofcie 018 na innych wcale razem z nowym softem 210.Dodam że nagrywm na markowych płytach (platinium).Jeszcze jedno pytanie czy rzeczywiście trzeba odczekać te 5 minut po wgraniu softu z odłaczonym zasilaniem? Może ktoś wie o co chodzi ?
 
 
dulan 
Początkujący


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-10-29, 16:55   

a196409 napisał/a:
Potestowałem ten nowy firmware i niestety -występuje ponownie brak syncho wizji z fonią .Występuje to w divix-ach a nie w MPEG.

Potwierdzam mam to samo, wcześniejsza wersja nieoficjalna sobie z tym dobrze radziła a tu...To dziwne, że tego nie dopilnowali:(
 
 
martin777
Początkujący


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-10-30, 09:46   

Rozwiązanie tymczasowe - wyłączyć odtwarzacz w trakcie oglądania. Po ponownym włączeniu film będzie wznowiony z miejsca gdzie wyłączyliśmy (pod warunkiem włączenia odpowiedniej funkcji w menu) i synchronizacja powinna być ok. W nieoficjalnym też czasem się dźwięk rozjeżdżał. Co do odtwarzania divx z płyt dvd - zero problemów, przetestowane płyty: Verbatim, Sony.
 
 
Radek.x 
Początkujący


Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-10-30, 22:00   

potwierdzam zero problemow z odbieraniem div-x i mpeg z płyt Verbatim nagranymi x4

wszytko idealnie działa

z doswiadzczenia wiem ze jesli nie chesz miec porblemow z płytami to tylko verbatim ,nawet konsole bardzo wymagajace na X-box na verbatimach idealnie pracuja
_________________
--Thomson -32- 100HZ
--Manta 5.1 -MM- 4500 - 160W - RMS
--Bellwood 301 USB - Soft - ver 210
 
 
 
vito100 
Początkujący


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 5
Wysłany: 2006-10-31, 10:07   

martin777 napisał/a:
Rozwiązanie tymczasowe - wyłączyć odtwarzacz w trakcie oglądania.


Mam chyba lepsze...
ja w takim wypadku przewijam film do tyły o jak najmniejszą ilość sekund. Wypada preważnie jakieś 5 - 6 sekund.
I ponowne PLAY. Działa na 100%. Przynajmniej u mnie.
Synchronizacja powraca.
Ale fakt, że jest to co najmniej (tu nie chcę się wyrażać) :-)
_________________
pozdrawiam
Vito100
 
 
martin777
Początkujący


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 4
Wysłany: 2006-10-31, 20:40   

Zuważyłem że w nowym sofcie jest obsługa tagów np {y:i} - kursywa
 
 
maxxo
Początkujący


Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 6
Wysłany: 2006-11-01, 16:09   

akurat trzeba przynac ze to w nowym sofcie sie udalo :P
 
 
spap 
Początkujący


Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-11-06, 17:28   

Witam! belek ma bardzo słaby odczyt płyt! miałaem przd nim mante E3 więc moge porównać !!! ale i w mancie było tak samo na początku, zanim dopracowali soft ! myśle że coś poprawiom, a jak nie to sprzedam ten sprzęt, za duzo płyt do przegrania x4! ( a mimo to nagrałem film na dvd x4 i tnie a wolniej sie nieda :-( ) Poczekamjmy na nowy soft z poprawionym odczytem płyt! Pozdrowionka :!: :-)
 
 
zdroyek
Początkujący


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 5
Wysłany: 2006-11-09, 15:38   

martin777 napisał/a:
Po ponownym włączeniu film będzie wznowiony z miejsca gdzie wyłączyliśmy (pod warunkiem włączenia odpowiedniej funkcji w menu)


a gdzie jest ta funkcja wznowienia bo jakoś w 301A mi działało a w 301 USB nie :(
 
 
mafloon
Początkujący


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-11-10, 06:52   

witam.Dawno nie odwiedzalem tego miejsca,ale gdy ostatnio odwiedzilem,moje serce sie uradowalo:Nowy soft!! Cieszylem sei jak dziecko wypalajac plyte moj beluś przyjal nowy sofcik bez problemowo(i tu juz musze obalic teorie ze cos sie dzieje po wgraniu nowego softa v.210 8-) wszystko jest tip-top)po ponownym wlaczeniu rewelacji nie ma.Wszyskto chodzi tak samo,podczas dtwarzanioa tak samo przeskakuja(czasami)klatki,rozjezdza sie dzwiek.Jedyne zaskoczenie to wspanialy dzwoneczek przy wysuwaniu tacki!!! (ale UWAGA!czy nikt nie pamieta ze poprzedni bellek mial to w standardzie??a tu po prostu o tym zapomnieli!!)
 
 
korbas
Początkujący


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-11-15, 12:36   

Jestem zadowolony z nowego softu, od momentu jego wgrania nie miałem zadnych wiekszych problemow z filmami. Należy jednak pamiętać aby płyty wypalać z najwolniejszą prędkością wtedy nie ma problemów. Co do usb to niestety filmy nie są odtwarzane płynnie, może zależy od pendriva chcociaż mam szybkeigo (160x)... pozdr
 
 
Jbrzoza 
Początkujący


Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-11-23, 14:57   

witam.Wczoraj dostalem nowego belka301u z wersja softu 210 i niestety przycina na dvd,wsadzilem te same plytki do belka 301 i nie mial z nimi zadnego problemu. Pytanko czy jest sens zmienic soft na 206, moze nie bedzie mial tej przypadlosci.Czy probowal juz ktos tego?pozdr
 
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-11-24, 08:08   

Jbrzoza napisał/a:
witam.Wczoraj dostalem nowego belka301u z wersja softu 210 i niestety przycina na dvd,wsadzilem te same plytki do belka 301 i nie mial z nimi zadnego problemu. Pytanko czy jest sens zmienic soft na 206, moze nie bedzie mial tej przypadlosci.Czy probowal juz ktos tego?pozdr


Raczej nie widzę sensu w cofaniu się do softu w wersji 206,gdyż są to softy pełne niedoróbek i błedów,właściwie mozna je uznać za wersję "beta".

Przycinania płyt nie kojarzyłbym raczej z softem ,a słabym czytnikiem w Bellu 301U (problem sygnalizowała spora grupa użytkowników)
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
janszu57
Początkujący


Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 6
Wysłany: 2006-11-26, 20:59   

Witam wszystkich!!!
I ja dzisiaj stałem się posiadaczem Belka 301U.
Podobnie jak inni stwierdzam że na sofcie 206 Belek chodzi strasznie mułowato.
Długo wczytuje katalogi i czasem się wiesza.
Czy zainstalowanie nowego softu 210 poprawi ten stan?
Co poprawiono w nowym sofcie?
Czy zna ktoś odpowiedż na to pytanie?
 
 
Waldo
Początkujący


Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-11-27, 22:38   

Zaladowalem nowy soft 210 i pojawil sie problem z odczytem plyt DVD.
Zadna plyta DVD nie dziala (tloczona, nagrywana).
Plyty CD dzialaja bez problemu i duzo lepiej niz na sofcie 206.
Spotkal sie juz ktos z takim przypadkiem?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group