STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy soft
Autor Wiadomość
janszu57
Początkujący


Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 6
Wysłany: 2006-11-30, 21:09   

Zainstalowałem soft 210.
Wszystko przebiegło bez problemu.
Belek na tym sofcie chodzi zdecydowanie lepiej.
Szybko wczytują się katalogi jak i ich zawartość.
Czyta znakomicie wszystkie płyty bez problemu.
Oczywiście ten soft ma jeszcze wiele błędów więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać cierpliwie na nowy , satabilny i pozbawiony błędów.
Obym nie musiał czekać tak jak tego doświadczyłem na mancie E3.
Ogólnie Belek 301U jest bardzo dobrym odtwarzaczem.
 
 
rikardo9
Początkujący


Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-12-01, 19:08   

Waldo napisał/a:
Zaladowalem nowy soft 210 i pojawil sie problem z odczytem plyt DVD.
Zadna plyta DVD nie dziala (tloczona, nagrywana).
Plyty CD dzialaja bez problemu i duzo lepiej niz na sofcie 206.
Spotkal sie juz ktos z takim przypadkiem?


Mam ten sam problem, na płytach DVD obraz zatrzymuje się "TNIE". Sprzęt poszedł do serwisu.
 
 
atpaw
Początkujący


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-12-17, 22:00   

Witam , mam również sofcik 210 , płytki z divixami - bez problemu, ale za to mam problem z odczytem płyt DVD. Poprostu obraz i dzwięk się zatrzymuje , a licznik idzie dalej tylko dziwnie liczy nieraz przeskakuje o kilka minut. Pomaga wyłączenie za pomocą POWER. Na kompie te płyty DVD chodzą bez problemu . Na pewno to nie jest problem fizyczny płyt bo divixy na DVD chodzą . A jak załaduje jakiś film 4.3GB to się zacina i zazwycaj w tych samych momentach , na kompie bez problemu.

Czy skierowac sprzęt do serwisu ?


Pozdrawiam !
 
 
vito100 
Początkujący


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 5
Wysłany: 2006-12-18, 08:22   

Witam,
na najnowszym sofcie przy odtwarzaniu płyt DVD (nagrywane i oryginalne) pojawiają się nieregularne zacięcia. Wygląda to jak źle zakodowany (bądź z niskim bitrate) divx. Pojawia się coś w rodzaju artefaktów, lub nawet kolorowe kwadraty. Przy odtwarzaniu tej samej płyty ponownie, błędy są w innych miejscach, więc nie jest to wina płyty. Tym bardziej, że na jakimś tam innym sprzęcie kolegi (chyba Bellagio) płyty idą bez problemu.
Przy poprzednim software efekt ten nie występował. Czekam na poprawkę oprogramowania.
_________________
pozdrawiam
Vito100
Ostatnio zmieniony przez vito100 2006-12-18, 08:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dzowani
Początkujący


Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: 2007-01-13, 10:33   

Pozdrawiam wszystkich na forum.
Pojawił się najnowszy soft z datą 12-01-2007! oto link:
http://www.bellwood.pl/ne...0rev.%2011U.rar
Zaraz wgrywam i sprawdzam

[ Dodano: 2007-01-13, 10:48 ]
Witam ponownie.
Wgrałem nowiutki sofcik - belek żyje i ma się dobrze.
Na oko nic nie zauważyłwm nowego.
 
 
Ohlers 
Początkujący


Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 2
Wysłany: 2007-01-13, 12:24   

Takie mam małe pytanie : czy mogę w 301U wrócić do starszego softu ?
POMÓŻCIE, bo nie chcę Bella uwalić !!! :-/
_________________
Jak odtwarzacz to BELLWOOD
Jak samochód to BMW.
Ostatnio zmieniony przez Ohlers 2007-01-13, 18:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Darks 
Początkujący


Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: 2007-01-13, 13:44   

Też wgrałem ten najnowszy soft, ale nie widzę nic nowego.
Nawet w podglądzie wersji softu nie ma jakiejkolwiek zmiany.
 
 
maxxo
Początkujący


Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 6
Wysłany: 2007-01-13, 22:08   

Darks napisał/a:
Też wgrałem ten najnowszy soft, ale nie widzę nic nowego.
Nawet w podglądzie wersji softu nie ma jakiejkolwiek zmiany.



dzisiaj wgralem skutecznie nowy soft przez usb - bede testowac sprawe i dam znac !!
 
 
marpel
Początkujący


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 3
Wysłany: 2007-01-14, 11:48   

Wgrałem soft 210 rekomendowany i jest OK,czyta wszystko bez problemu :-) Cieszy mnie to bardzo bo ostatni soft 210 pozbawił mnie czytnika DVD i musiałem wrócić do 206. Ten rekomendowany jest naprawdę dobry, działa w końcu dzwonek :-D
 
 
jcool
Początkujący


Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 3
Wysłany: 2007-01-14, 16:44   

Jak wiecie co się zmieniło to dacie znać. A czy mogę do upgrade'u użyć płytki cd-rw?
 
 
maxxo
Początkujący


Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 6
Wysłany: 2007-01-14, 18:23   

jcool napisał/a:
Jak wiecie co się zmieniło to dacie znać. A czy mogę do upgrade'u użyć płytki cd-rw?



nie powinno byc problemu z plytka - tylko nalezy sprawdzic czy prawidlowo sie plik z firmwarem czyta z plytki np zrestartowac komputer usuwajac plik z cachea i probowac go przegrac np na dysk

- narazie to co zauwazylem to poprawa efektu zawieszajacego sie menu - w wersji 206 nie bylo zwisow , w starym 210 czesto chodzac po katalogach flasha czy plytki czytnik potrafil sie zawiesic wymagajac wylaczenia - w nowym sofcie nie ma takiego problemu
 
 
vito100 
Początkujący


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 5
Wysłany: 2007-01-15, 08:33   

Witam,
pobrałem obydwa softy ze strony Bellwooda i porównałem je edytorem hexadecymalnym. Wychodzi na to, że różnica jest prawie w każdym miejscu :-) .
Dzisiaj po południu wgram i zobaczę co się zmieniło.
Chociaż dziwne, że inni piszą, że "na oko" nic...
Może zmiany dotyczą samych algorytmów odtwarzania, albo lepiej - poprawy odczytu z USB???

-------------------------------------------------
No i sprawdziłem.... USB jak cięło tak tnie... Najlepiej można to zaobserwować na scenach z wodą. Mam tutaj na myśli fale. Spróbujcie obejrzeć Guardiana - straszne... Jak na komputerze z celeronem 300 :P...
Generalnie wg mnie soft nie wnosi w tym zakresie żadnych poprawek. Jeśli ktoś widzi jakieś konkretne różnice, proszę o wypowiedzi.
_________________
pozdrawiam
Vito100
Ostatnio zmieniony przez vito100 2007-01-17, 17:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tedabc 
Użytkownik



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 17
Wysłany: 2007-01-15, 12:36   

Witam,
też wgrałem nowy soft i niby taki sam ale gdy podłączyłem dysk przez Usb to zmiany się pokazały,dvd nie wiesza się przy przewijaniu a na starym sofcie przy przewijaniu w tył wieszał mi się zawsze,wreszcie można obejrzeć film z wysokim bitrate(powyżej 1000 kbps) na starym sofcie filmy zwalniały i uciekała synchronizacja teraz jest prawie idealnie.Katowałem Belka przez usb około 2 godzin i zawiesił mi się tylko raz przy przeglądaniu folderów(może wina 5-letniego dysku Seagate?)więc poprawa jest ogromna.Co do tego co się nie zmieniło,dalej filmy divx wyświetlane(tv29 cali 4/3) w PAL-u są bardziej obcięte po bokach niż puszczone w NTSC,i na koniec ciekawostka jeśli mam w opcjach Belka ustawione wideo na NTSC to filmy DVD wieszają się tak jak ktoś gdzieś tu pisał że obraz stanie a licznik idzie dalej,tak się dzieje co kilka minut ale starczy przełączyć wyświetlanie w opcjach na PAL i filmy DVD już działąją bez problemu.Czyli żeby oglądać w lepszej jakości Divx a potem coś na Dvd muszę kopać o opcjach wyświetlania dvd.Ogólnie jednak soft idzie w dobrym kierunku oby tak dalej :-D
 
 
mafloon
Początkujący


Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 2
Wysłany: 2007-01-17, 21:48   

witam
wgralem najnowszy oficjalny soft niby zalecany i w sumie po testach wyszlo na to ze niestety jest to kolejna nieudana proba poprawki. Filmy zacinaja sie aczkolwiek na sekunde po czym wszystko wraca do normy. PO ogladnieciu takiego filmu i po przycisnieciu stopu belek zawiesza sie :shock: poprawili troche odtwarzanie filmow DVD bo na poprzednim sofcie...boze miej ich w opiece :p Ciekawe kiedy ktos zacznie stosowac stare ale dobre prawo ekonomiczne ze lepiej jest zrobic cos na poczatku dobrze przemyslane bo poprawki tylko to pogarszaja....

pozdrawiam
 
 
greglow
Początkujący


Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 2
Wysłany: 2007-01-19, 15:39   Co nowego?

W wersji 210 z paź.2006 mój bellwood nieprawidłowo wyświetla (albo raczej nie wyświetla wcale) na wyświetlaczu tego co aktualnie odtwarza - nie zapala się dioda. To samo dotyczy systemu dźwięku - nigdy nie zapaliła mi się dioda DD5.1 albo dts-a.
Czy na nowym sofcie działa to już?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group