STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nowy soft wiwa 128
Autor Wiadomość
sobieskimarcin 
Początkujący



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 6
Wysłany: 2006-10-22, 11:05   nowy soft wiwa 128

witam userow własnie zauwazylem nowy soft do wiwki 128 zaraz bede testowal a co z tego wyjdzie napisze pozdrawiam
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2006-10-22, 13:35   Re: nowy soft wiwa 128

sobieskimarcin napisał/a:
witam userow własnie zauwazylem nowy soft do wiwki 128 zaraz bede testowal a co z tego wyjdzie napisze pozdrawiam


Oczekujemy z niecierpliwością :-)
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
rostek2 
Użytkownik



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 10
Wysłany: 2006-10-26, 00:47   

Tez zauwazylem. Tylko nie wiem dlaczego nowy soft nazywa sie:
WIWA HD128A ver.210

- dlaczego jest tam literka "A" - czy powstal w miedzyczasie jakis odtwarzacz WIWA 128A? czy ten soft jest jednak do WIWY 128?

I moze znalezliscie jakis opis co ten soft poprawia?

dzieki

Rostek
_________________
Żółtodziob WIW'owo - BELLWOOD'owy
 
 
sobieskimarcin 
Początkujący



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 6
  Wysłany: 2006-10-26, 10:00   nowy soft wiwa 128

witam
troszke potestowałem ten nowy soft co spostrzegłem: po 1 nie ma juz tego smiesznego anglisz,2 zmniejszono ilosc opcji wyswietlania plikow jpg jest 5 i bez efektów tam było jeszcze losowo,3 dodano cos takiego lista mp3 i wybór nazwa pliku lub nazwa itag, 4 zmieniono miejsce przełączania na pilocie ustawien korektora było zoom a jest kursorami poza tym nic sie nie zmieniło. a przy okazji mam pytanie do czego służą ustawienia w pro logic-u takie jak: wymiar;panorama;centr szerokosc;filtr surround i koherencja bo nie zauwazyłem zmian a moze cos nie tak robie ? prosił bym o odpowiedz w miare mozliwosci na mail (sobiegraj1@poczta.fm) aby nie zasmiecac forum chyba ze odpowiadający uzna ze innym tez sie moze przydac aaa i jeszcze jedno mam z nim problem przy prubie odpalenia czego kolwiek (choc nie zawsze) wyłącza sie tzn jest ładowanie dysku-odtwarzanie-i znowu ładowanie i tak w kółko po wyłączeniu na panelu
przechodzi ale resetuje ustawienia i potem juz normalnie odpala czy jest to wina urzadzenia czy softu w poprzednim tez tak bylo i nie wiem czy wysylac do wa-wy dzieki i pozdrawiam
 
 
rostek2 
Użytkownik



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 10
Wysłany: 2006-10-29, 01:47   

A ja znow zapytam o to samo:

http://img137.imageshack....iwahd128lu8.png

- SKAD TAM TA LITERKA "A" - i dlaczego w linku jej nie ma a w nazwie pliku jest?

Czy ktos wgrywal ten soft do WIWY 128? (bez "A") - czy to mozna spokojnie wgrac?

Z gory dzieki za info.

Pzdr

Rostek
_________________
Żółtodziob WIW'owo - BELLWOOD'owy
 
 
sobieskimarcin 
Początkujący



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 6
Wysłany: 2006-10-29, 23:30   

no witam
ja wgrałem ten soft z A i tak jak opisalem zmiany czyli dziala i generalnie jest ok tylko ze sprzetem jest co nie tak bo zachowywał sie przed zmiana jak i po

[ Dodano: 2006-12-21, 14:55 ]
witam
no wreszcie dostałem swoją wiwke no i co mnie zaskoczyło serwis wpisal wymiana softu i testy na róznych płytach cd- ok ale niestety dalej sie cholera wiesza a czy ktos mial cos podobnego ? jak mnie wnerwi bardziej to znowu im posle ale po swietach i po nowym roku bo teraz to bym czekał i czekał oni pracują tylko chyba do 15 i to nie przemęczając się równo 2 tygodnie (robocze) był sprzęt u nich czyli 3 tygodnie wyszły ech jesli miał ktos podobne problemy z wiwą lub innym proszę o wiadomość pozdrawiam i zdrowych świąt życzę no i wesołego sylwka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group