STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odtwarzacz Divx z mozliwością regulacji wielkości czcionki
Autor Wiadomość
mkk_c
Początkujący


Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-12-14, 14:16   Odtwarzacz Divx z mozliwością regulacji wielkości czcionki

Witam

Poszukuje odtwarzacza Divx ktory bedzie mial regulowana wielkość czcionki. Tyle ze istotne jest dla mnie by byla to dosc duza czcionka gdyz sprzet ma byc dla osoby straszej i ze slabyszym wzrokiem wiec jesli znajdzie sie taki model to chcialabym sie dowiedziec jak szeroki jest zakres zmian. Moze ktos moglby np zrobiz zdjecie obrazu wyswietlanego filmu z najwiekszymi mozliwymi napisami i umiescic je tutaj.


Z gory dzieki.
Pozdrawiam
Marzena
 
 
mukaso 
Użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 31
Wysłany: 2006-12-14, 18:33   

Ze znanych mi odtwarzaczy najlepszym wydaje się być KORR-9907, który ma trzy wielkości czcionki do wyboru a duża jest naprawdę duża. Korr9907 jest na Mediateku więc osoby znające się na modyfikacji softu mogą same sobie dobrać odpowiednią czcionkę. Niestety nie mam już takiego odtwarzacza i nie zrobię zdjęcia ale poszukaj lub poproś kogoś na liście tutaj sądze, że pomogą.
_________________
Bellwood 301USB silver
 
 
mkk_c
Początkujący


Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-12-14, 19:07   

No wlasnie wiekszosc osob pisze mi o tym modelu Korra i chyba zdecyduje sie na zakup wlasnie tego sprzetu. Boje sie tylko czy jeszcze go dostane i czy np. za rok nie bedzie juz problemow z odczytem jakis formatow, bo skoro to jest starszy model to mzoe tez byc problem z softem...

W kazdym razie dziekuje za informacje

[ Dodano: 2006-12-14, 20:04 ]
Mam jeszcze jedno zapytanie.
Wlasnie znalazla info ze sa dwa modele Korr 9907 DX i Korr 9907 XD. Czym one sie roznia i ktory bedzie odpowiedni pod moim katem (tzn, wciaz nawiazuje do tego by byla dosc duza czcionka) ??
 
 
mukaso 
Użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 31
Wysłany: 2006-12-14, 21:19   

Wydaje mi się, że istnieje tylko DX ale jeśli się mylę to oba są tym samym modelem. Natomiast modele KORR 2258, 3358 i 2218 mają zupełnie inny procesor, inny soft. Do HYD-9907DX, który ma bardzo wielu użytkowników nieoficjalne oprogramowanie jest cały czas rozwijane na forum, którego adres podałem wcześniej.
_________________
Bellwood 301USB silver
 
 
szwajcar 
Początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 7
Wysłany: 2006-12-16, 10:40   

Trzy wielkości czcionki w tym dużą mają odtwarzacze Prince 3 i Emperor 4
Zdjęcia masz Tutaj i Tutaj
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group