STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Equalizer - jak zmusic do zapamietania wyboru 'personal'?
Autor Wiadomość
TomPL 
Starszy użytkownik


Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 52
Wysłany: 2007-11-16, 15:05   Equalizer - jak zmusic do zapamietania wyboru 'personal'?

Potrafie wybrac profil EQ (klawisze kierunkowe), potrafie wejsc w edycje ustawien danego profilu (Enter i dalej klawisze kierunkowe) i zapisac te ustawienia (Enter).
Ale za cholere nie potrafie ustawic, aby zapamietal ustawiony/wybrany przed wylaczeniem profil :-x Zawsze po uruchomieniu mam ustawiony 'standard' a chcialbym swoj 'personal' - gdzie tkwi pies pogrzebany?
_________________
Bellwood 301U black
 
 
zgoneq 
Moderator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 82
Wysłany: 2007-11-17, 17:24   

Przyłączam się do tematu.... U mnie też nie zapamiętuje, a byłoby to przydatne.
_________________
Bellwood 311U silver
Soft v3
 
 
 
akwar 
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 19
Wysłany: 2007-11-19, 09:29   

Niestety na to pytanie nie udzielono mi odpowiedzi nawet w Proabicie.Byłaby to bardzo przydatna funkcja zwłaszcza przy oglądaniu koncertów DVD.Mam belka podłączonego do zestawu głośników 5.1(Genius Hometheater),więc siłą rzeczy przy słuchaniu muzyki korzystam z equalizera belka.Niestety przy oglądaniu filmów ta funkcja jest nieaktywna(a może się mylę?).Przy oglądaniu zwykłego filmu nie ma to większego znaczenia,natomiast przy koncertach-ogromne.A może ktoś stworzył własny sofcik,który likwiduje tę niewygodną przypadłość?Można by jeszcze poeksperymentować z tymi pierwszymi softami,ale szczerze wątpię,czy to coś da.Chyba zostaje tylko wymiana odtwarzacza na inny lub podpięcie go pod amplituner,wieżę z equalizerem lub jakiś korektor graficzny.Na koniec taka moja sugestia co do korzystania EQ w belku(nie włączając TV).Po wczytaniu się pliku muzycznego(np:CD)wciśnij lewy kursor,a potem 2xEnter.EQ ustawi się jako Personal.Niestety nie działa przy filmach.
_________________
Użytkownik Bellwooda 301U
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group