STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Olek
2008-11-13, 23:03
Jak się sprawują najnowższe bellwoody 308u i 311u???
Autor Wiadomość
luzak34
Gość
Wysłany: 2008-12-21, 19:19   cykanie...

a moze mozna wymienic naped na inny? mam akurat wolnego slim dvd. tam sa zwyle napedy sata? a tak ogolnie to czym sie rozni 308u od 311u?
 
 
zgoneq 
Moderator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 82
Wysłany: 2008-12-21, 21:56   

311 od 308 rożni się dla mnie przynajmniej, że 311 jest "pełnoformatowa", czyli pasuje do domowego zestawu audio oraz ma komplet wyjść analogowych, a 308 tylko stereo. Co do napędu, to chyba nie jest sata. Nie wiem, bo jeszcze nie rozbierałem swojego.
_________________
Bellwood 311U silver
Soft v3
 
 
 
george
Początkujący


Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-12-27, 14:27   

witam chciałbym kupić dvd bellwood niewiem którego mam 301 ale już padła czy może ktoś mi pomóc w wyborze słyszałem różne opinie na temat tych nowych belków myślałem nad kupnem toshiby podobno jest o niebo lepsza co wy na to
 
 
mac 
Junior Admin



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 143
Wysłany: 2008-12-29, 13:38   

Zasada jest taka...co kto lubi ;) Raczej nie agitujem i nie siejemy propagandy Bellwoodowskiej :mrgreen: Odpowiedz sobie na pytanie jakie filmy zamierzasz oglądac ,czy tylko z lektorem ,czy równiez z napisami.Jeśli jesli jestes zainteresowany innym odtwarzaczem to zerknij najpierw czy ma mozliwośc odczytu plików z rozszerzeniem .txt i czy ma wsparcie polskich liter :)
_________________


BELLWOOD 308 U HDMI
 
 
Gregor
Gość
Wysłany: 2009-03-22, 14:00   Co wybrac

mac napisał/a:
Zasada jest taka...co kto lubi ;) Raczej nie agitujem i nie siejemy propagandy Bellwoodowskiej :mrgreen: Odpowiedz sobie na pytanie jakie filmy zamierzasz oglądac ,czy tylko z lektorem ,czy równiez z napisami.Jeśli jesli jestes zainteresowany innym odtwarzaczem to zerknij najpierw czy ma mozliwośc odczytu plików z rozszerzeniem .txt i czy ma wsparcie polskich liter :)


Witajcie,
Poszukuje dvd do filmow z napisami ale przedewszystkim zalezy mi na bardzodobrym odczycie z USB bo z plyty kazdy czyta. I na wysciach analogowych 5.1 bo mam glosniki i chcialbym je wykozystac. Czytalem sporo ale nie jestem do bekow przekonany niby dobre opinie ale zawsze sporo klopotow. pomocy. Moze Fergusno ale one chyba nie maja systemu 5.1?
Prosze doradzcie cos sensownego
 
 
rostek2 
Użytkownik



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 10
Wysłany: 2009-06-11, 17:34   

A jak sie Wam podoba dzialanie pilota w Bellwoodzie 308 czy 311?

Praktycznie jak sie chce przewinac kilka minut - pilot za cholere nie zadziala i przewinie od razu z pol godziny - zanim zadziala PLAY.

Najlepszym rozwiazaniem byl Bellwood 301 - ale mi sie zepsul.

A czcionka w 308? Jak uwazacie - bo moim zdaniem duzo ladniejsza czcionka byla w 301 (Courier New) - a teraz zmienili chyba na "Arial" i jest beznadziejnie.

pzdr

Rostek
_________________
Żółtodziob WIW'owo - BELLWOOD'owy
 
 
zgoneq 
Moderator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 82
Wysłany: 2009-06-13, 10:39   

Potwierdzam, u mnie też jakoś z biegiem czasu coraz gorzej. I to nie przez baterie. Kąty się znacząco zmniejszyły. Ciekawy jestem opinii o 311U z Mediatekiem w środku, czy coś poprawili.
_________________
Bellwood 311U silver
Soft v3
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group