STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ratunku!!
Autor Wiadomość
Ada
Początkujący


Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-10-31, 08:11   Ratunku!!

Witam.
W moim bellwoodzie zrobiło się coś dziwnego. Wszystkie płyty odtwarza w spowolnionym tempie. I nie chodzi tu o funkcję "slow", bo działa normalnie, zresztą przy tej funkcji nie ma głosu, a teraz głos odtwarza, tyle że też spowolniony.
Czy komuś się juz tak przydarzyło?

Ada

Dodano: 2008-10-31, 10:46
I jeszcze jedno.:odkryłam, że nie mogę wejśc w ustawienia dźwięków i ustawienia preferencji. Te opcje są jakby nieaktywne. :(
Proszę o pomoc.
 
 
zgoneq 
Moderator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 82
Wysłany: 2008-11-02, 16:29   

Dziwne. A jak przez USB? Może soft się coś posypał. Zgraj ze strony Bellwooda soft V3 i wgraj go. Jak nie pójdzie z płyty, to zawsze możesz oddać do serwisu. Jeżeli jesteś z Warszawy to masz dobrze - na ulicy Miedzianej zdaje się zrobią to gratis. Tak chyba jest napisane w karcie gwarancyjnej. Możesz też próbować wgrać przez USB, ale nie wiem na ile to bezpieczne. Właśnie - czy ktoś próbował?
_________________
Bellwood 311U silver
Soft v3
 
 
 
Ada
Początkujący


Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-11-03, 11:18   

Do bani. Softa juz próbowałam wgrać, ale jak naciskałam enterem UPGRADE, to nic się nie działo, jakby nie reagował.
Ale dziękuję za radę. :)
 
 
zgoneq 
Moderator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 82
Wysłany: 2008-11-05, 13:35   

Nie ma sprawy - po to jest forum, a jak z pendrive?
_________________
Bellwood 311U silver
Soft v3
 
 
 
mukaso 
Użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 31
Wysłany: 2008-11-30, 01:05   

Zgoneq, 301,301A nie ma USB, czyli pena nie podłączy się. Może być uszkodzenie zasilacza lub silnika napędu płyt. Tak czy inaczej przy zwolnionych obrotach nie ryzykowałbym wgrywania nowego softu. Trzeba spróbować przywrócić w menu ustawienia fabryczne i odłaczyć na kilka minut zasilanie odtwarzacza.
Aha, soft v3 jest do 311 tak, że zwróć uwage na jakim forum dajesz rady, bo ktoś może zrobić swojemu odtwarzaczowi ziazi.
_________________
Bellwood 301USB silver
Ostatnio zmieniony przez mukaso 2008-11-30, 01:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zgoneq 
Moderator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 82
Wysłany: 2008-11-30, 17:16   

Racja :oops: pomyliłem Bellwoody - co za wstyd. Trzeba będzie wystąpić w wnioskiem na forum o samoukaranie się.... może w ramach kary wysłucham płyty Tokio Hotel?
_________________
Bellwood 311U silver
Soft v3
 
 
 
george
Początkujący


Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 3
Wysłany: 2009-01-01, 14:58   

witam .mam belka 301 i przestał mi całkowicie czytać płyty divx xvid a dvd czyta bez problemowo czy ktoś miał podobny przypadek o co tu chodzi wgrywanie nowych soft nic nie dało czy może ktoś mi coś doradzić
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group