STRONA GŁÓWNA
bellwood.olek.waw.pl Strona Główna bellwood.olek.waw.pl
Forum odtwarzaczy Bellwood, Wiwa i Korr

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RSSRSS  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego Korr ?
Autor Wiadomość
Nicpon 
Początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 1
Wysłany: 2006-04-13, 00:15   Dlaczego Korr ?

Chcę kupic kora, ale nie jestem tego na 100% pewien. Napiszcie dlaczego go kupiliscie i czy teraz byście go też kupili ?
Ostatnio zmieniony przez Nicpon 2006-04-13, 00:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Harry Angel 
Moderator



Dołączył: 11 Kwi 2006
Posty: 19
Wysłany: 2006-04-13, 13:56   Re: Dlaczego Korr ?

Nicpon napisał/a:
Chcę kupic kora, ale nie jestem tego na 100% pewien. Napiszcie dlaczego go kupiliscie i czy teraz byście go też kupili ?


Korr w stosunku do Bellwooda i Wiwy ma kilka zalet. Przede wszystkim - ważne dla posiadaczy panoramicznych TV - ładnie skaluje mpeg4 (DivX, Xvid) i przełącza dotrybu 16:9. Ma też możliwość odtwarzania filmów skompresowanych z opcją qpel. Co prawda mozna się qpel'a pozbyć rekodując choćby VirtualDub'em bądź innym softem, ale nie każdemu się chce.
Do wad można zaliczyć stosunkowo małą stabilność aktualnego softu, brak możliwości manualnego ładowania napisów (ważne, gdy na płytce mamy kilka wersji subtitles) i fatalnej jakości, na dodatek poodobno wydający okropny zapach pilot.
Bellwood, jako najstarszy z tej trójki ma względnie dobrze dopracowany soft. Poza jednostkowymi przypadkami pracuje stabilnie, a poza tym jest dobrze supportowany przez stałych bywalców starego forum z napisy.org.
Sam zastanawiałem się nad zakupem Korr'a chcąc zmienić TV na panoramę, ale w końcu tego odbiornika nie nabyłem, a Bellwood na razie mi wystarcza.

Pozdrawiam
 
 
twonk 
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 11
Wysłany: 2006-04-14, 20:38   

Muszę kupić drugi odtwarzacz i zastanawiam sie właśnie - kupić drugiego Belka - którego wady i zalety juz znam - czy spróbowac z Korrem :?:

Czy Korr obsługuje DTS po analogu? Bo na drugi ampli na razie mnie nie stać.
 
 
Luke
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 18
Wysłany: 2006-07-26, 11:42   

twonk napisał/a:
Muszę kupić drugi odtwarzacz i zastanawiam sie właśnie - kupić drugiego Belka - którego wady i zalety juz znam - czy spróbowac z Korrem :?:

Czy Korr obsługuje DTS po analogu? Bo na drugi ampli na razie mnie nie stać.

KORR DTSu po analogu nie ma i nie będzie miał. Obecia produkowane KORRy nie mają DTSu również na wyjściu cyfrowym. O KORRze możesz poczytać na forum TU
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group